bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Erkek Scrubs Fiyatları

Page 1 of 1  sorted by
Member
Status: Offline
Posts: 21
Date:

Erkek Scrubs Fiyatları

Permalink  
 

Scrubs, ameliyat kıyafetleri anlamına gelmektedir. Scrubs en çok tercih edilen cerrahi kıyafetlerdir. Scrubs kategorisi altında cerrahi takımlar ve renkli formalar yer almaktadır. 

Scrubs formalar; hastane ve sağlık kurumlarında sağlık çalışanlarının yoğun tempolarına uygun olarak üretilen medikal giysilerdir. Sağlık sektöründe görev yapan; doktor, erkek ve kadın hemşireler, baş hemşireler ve stajyerlerin kullanmış olduğu scrubs formalar özel bir kumaştan üretilmektedir. Scrubs formaların genel özelliği, alerjen olmaması ve yoğun kullanımda bile konfor sağlamasıdır.  Bu medikal giysilerin fiyatları değişmektedir. Modeline ve renklerine göre değişen fiyatları değişen Scrubs formalar, sıkça tercih edilen cerrahi giysidir. Scrubs formalar sağlık standartlarına uygun üretilmektedir. Düz renkli olduğu gibi desenli scrubs formalar da mevcuttur. Formalarda en çok tercih edilen renk mavi ve yeşildir. Bunun dışında bordo, lacivert gibi renkler de kullanılmaktadır.  

Scrubs formaların en önemli özelliği rahat olmasıdır. 

Erkek Scrubs formalar, takım olarak satıldığı gibi alt üst ayrı olarak da satılabiliyor. Scrubs formalar sağlık sektöründe kullanıldığı için hem fiyat hem de kalite açısından fayda sağlaması gerekmektedir. 

Erkek Scrubs formaların fiyatları ortalama 400 tl  arasında değişmektedir.

 

https://mons.com.tr/__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard