bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: TikTok Yönetimi

Page 1 of 1  sorted by
Senior Member
Status: Offline
Posts: 107
Date:

TikTok Yönetimi

Permalink  
 

TikTok, kullanıcıların kısa videolarını paylaştığı bir sosyal uygulamasıdır. Üstelik çekilen kısa videoları TikTok’ta paylaşırken aynı anda diğer sosyal medya uygulamalarında da paylaşabilirsiniz. 35 milyon Türk kullanıcısına sahip TikTok, günümüzdeki en popüler sosyal medya uygulamalarındandır. 

Günümüzde sosyal medyada verilen reklamlar oldukça etkilidir. Bu platformlardan biri de TikTok’tur. TikTok yönetimi ile verilen bir reklamla kısa sürede hedef kitleye ulaşarak yüksek oranda geri dönüşüm sağlar. 

 

TikTok yönetimi yapılırken ilk etapta amaç belirlenmelidir. Amacı belirledikten sonra amaca uygun strateji belirlenerek hedef kitleye ulaşılmaya çalışılır. TikTok reklamlarından hangi model kullanılacağına karar verilirken hedef kitle belirlenmelidir. Hedef kitlenin ilgisine göre yayınlanan TikTok reklamları ile kısa sürede hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. 

 

TikTok Reklamlarının Avantajları

Sosyal medya uygulamalarının reklam avantajları, hem markaların hem de müşterilerin ilgisini çekmektedir. Sosyal medya uygulamaları içinde yer alan TikTok da bu avantajları sağlamaktadır. Müşteriler işletme ile ilgili çoğu şeyden haberdar olmak isterler. İndirim, kampanya gibi. Aktif şekilde kullanılan ve her gün milyonlarca kişi tarafından izlenen TikTok videoları doğal olarak reklamların sayısız şekilde gösterilmesini sağlar. Bu reklamlar sayesinde müşteriler işletme ile haberlerden bilgi sahibi olurlar. 

Bir diğer avantaj, düşük maliyetle, hızlı bir şekilde hedef kitleye ulaşım sağlaması. Kısa sürede çok sayıda izlenen TikTok reklamları, işletmenizin kısa süre içinde bilinirliğini arttırır.

 

https://nowusdigital.com/Attachments
__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard