bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  

Topic: Ehliyet Sınav Soruları

Page 1 of 1  sorted by
Newbie
Status: Offline
Posts: 1
Date:

Ehliyet Sınav Soruları

Permalink  
 

Ehliyet Sınav Soruları Ehliyet sınavı soruları ehliyet sınavına girecek olan sürücü adayları için önemli bir konudur. Çünkü ilk yazılı ehliyet sınavını geçemeyen adaylar ikinci sınav olan direksiyon sınavına girmeye hak kazanamamaktadır. Bunun için ise adayın ehliyet sınav soruları yani 50 adeti 45 dakika içerisinde çözmelidir. Bu süre içeresinde soruların önemli bir kısmının doğru çözülmesi istenmektedir.

70 puan altı alan her sürücü adayı sınavdan kaldığından dolayı 50 adet sorunun en az 35 adetinin doğru çözülmesi gerekmektedir. Her soru 2 puan getirdiği için bu sayı yeterli olacaktır. Bu belirlenen barajı geçemeyen her sürücü adayı başarısız sayılarak aynı sınava yeniden girmek zorunda kalarak tekrar hazırlanması gerekmektedir.

 

ehliyet sınav soruları ehliyet sınavı soruları https://ehliyetsinavsorularibul.com 2021 ehliyet sınav soruları ehliyet sınavı soruları 2021 2022 ehliyet sınav soruları ehliyet sınavı soruları 2022 ehliyet sınav soruları 2021 ehliyet sınav soruları çöz 50 soru elektronik ehliyet sınavı soruları çöz ehliyet sınav soruları 2022 2020 ehliyet sınav soruları ehliyet sınavı soruları çöz çıkmış ehliyet sınav soruları meb ehliyet sınav soruları ehliyet sinav sorulari ehliyet sınav soruları çöz 2021 ehliyet sınav soruları çöz 2019 ehliyet sınav soruları 2022 ehliyet sınav soruları çöz geçmiş ehliyet sınav soruları ehliyet sınav soruları çöz 2021__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard