bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Abiye Elbise

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 1234
Date:

Abiye Elbise

Permalink  
 

Abiye Elbise

Kokteyl partileri genellikle kısa ömürlüdür. Kısa ömürlü olmasına rağmen elit ve kendine güvenen bir kadın imajı sergilemek önemlidir ve bu nedenle elbise seçiminizde çok dikkatli olmalısınız. Uzun ve minimal bir yakaya sahip sade elbiseleri takı ve şık çantalarla kombinleyerek asil bir duruşa sahip olabilirsiniz.

Şık ve modern kesimleri ile eğlenceli partilerin göz kamaştıran kadını olmak için sizleri Springstore Tekstil abiye koleksiyonunu keşfetmeye davet ediyoruz. Enerjik kırmızılar, maviler, prenses pembeler, asi siyahlar ve ışıltılı elbiseler bu koleksiyonda.

Abiye Modelleri

İster lise ister üniversite, günlerdir çalışıyorsunuz, uykuya daldınız ve o final yaklaşıyor. Artık bir mezunsunuz. Mezuniyet hayatında sadece bir kez gelir ve pek çok arkadaşını bir daha asla göremeyebilirsin. Ve şimdiden bu kutlamada ne giyeceğinizi hayal etmeye başladınız ve bu mutlu ve hüzünlü vedada anılmak istiyorsunuz. Yıllar sonra çocuklarınıza mezuniyet fotoğrafları gösterirken o mezuniyet elbisesi içinde yaşadığınız heyecanı yeniden yaşamak istiyorsanız önerilerimize bir göz atın.__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard