bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: İNSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMA NASIL YAPILIYOR?

Page 1 of 1  sorted by
Veteran Member
Status: Offline
Posts: 66
Date:

İNSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMA NASIL YAPILIYOR?

Permalink  
 

İNSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMA NASIL YAPILIYOR?

Pek çok markanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarında iyi marka imajı yaratmak için takipçi satın alındığı biliniyor. İddialı markalar İnstagram takipçi satın al işlemlerini genel olarak bu hizmeti vermek için kurulan ajanslar ile çalışmaktadır. Genel olarak ajanlardan takipçi satın alınıp takipçi sayıları yüksek gösterilirse bir marka için takipçi satın almak gayet zararlı olur. Fakat her şeye rağmen markanızın karşılaşabileceği zararları göz önüne alarak yine de takipçi satın almak istiyorsanız iyi bir ajan bulup aldığınız takipçilerin bot hesap olmamasına dikkat edin. Takipçi satın aldığınızda hesaplar bot ise hiçbir işinize yaramaz boşa paket almış olursunuz.

Instagram’da takipçi satın almak güvenli mi?

İnstagram beğeni satın al sayfalarından aynı zamanda takipçi de satın alınmaktadır. Ama müşterilerin aklına acaba bu siteler güvenli mi soruları takılıyor. Bu soruya doğru bir şekilde cevap bulmak ise İnstagramdan takipçi satın almadan önce gayet önemli bir durum. Sosyal medya hesabınız için takipçi satın alabileceğiniz güvenli firmalar yer alırken güvenilir olmayan firmalar da yer almaktadır.

Özellikle de Instagram hesabınız için takipçi paketi satın alırken iyi bir araştırma yapmazsanız ve güvenilir bir firma bulamazsınız takipçi satın almanın hiçbir anlamı kalmaz. Bunun için de instagram takipçi şikâyet, instagram takipçi satın alma şikâyet gibi anahtar kelimeler ile şikayet sitelerinde araştırma yaparak takipçi satın alacağınız uygulamaya karar verebilirsiniz.__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard