bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: sakal çıkarma doğal yöntemler

Page 1 of 1  sorted by
Newbie
Status: Offline
Posts: 3
Date:

sakal çıkarma doğal yöntemler

Permalink  
 

sakal çıkarma için bir çok yönteme başvurduysanız ve bu yöntemler işe yaramadıysa umudunuzu kaybetmeyin. Uzmanlar tarafından önerilen sakal çıkarma yöntemleri ile bunu %99 oranla başarabilirsiniz. Bu yöntemler ;

Doğal sakal uzatma yolları

Evde kendi uygulayabileceğiniz bitkisel yöntemler ile sakallarınızı uzatmakla kalmaz, çok daha gür sakallara kavuşursunuz. Sakal çıkarmak istiyorsanız yüzünüzü, kan dolaşımını tetikleyen soğuk su ile yıkamayı unutmayın.  

Sarımsak: Saç ve sakal çıkarma özelliği ile bilinen sarımsak, temiz cilde sürülüp 20 dakika bekletilmesi ile sakallarınızın çok daha hızlı uzamasını sağlayacak.  

Badem yağı: Deriyi ve kıl köklerini nemlendirip besleyen tatlı badem yağı, gözenekleri besler ve kıl köklerini tetikler. Bu sayede sakallarınız çok daha hızlı çıkar.  

Zeytinyağı: Doğal zeytinyağı deriyi nemlendirecek ve gözenekleri açıp sakalların sağlıklı bir biçimde uzamasını sağlayacak. 

 

Bu ve bunun gibi bir çok doğru bilgiye bilgi sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.-- Edited by alpegrup on Sunday 11th of November 2018 11:41:27 PM

__________________

özel ataşehir anaokulu

ataşehir anaokulu

çevre danışmanlık

çed raporu

özel ağaçlandırma

17. madde izinleri

forumları

bilgisayar tamircisi

yeni bilgisayar

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard