bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  

Topic: Portal Genç - Sosyal İçerik Platformu

Page 1 of 1  sorted by
Newbie
Status: Offline
Posts: 3
Date:

Portal Genç - Sosyal İçerik Platformu

Permalink  
 

Portal Genç, Türkiye başta olmak üzere dünyanın tüm ülkelerinde yayın yapmaktadır. Portal Genç'in yaptığı yayınlar içerisinde sosyal magazin ve sosyal eğlence aktivitesi bulunmaktadır.

 

Başta Türkiye'de olmak üzere sosyal medya üzerindeki tartışmaları ve gündem haberlerini paylaşmaktayız. 8 Temmuz 2017 yılında Sosyal İçerik ve Haber Platformu olarak çıktığımız bu yolda siz değerli internet kullanıcılarına en eğlenceli, en bilgili ve en dürüst haber yayını yapmaktayız. Haber politikamızda hiçbir aşırı politika ve siyaset içermemektedir. Haberlerimiz dürüst doğru ve ahlaka uygun şekilde yazılıp tüm internet kullanıcılarına sunulmaktadır.

 

Sosyal İçerik Platformu'ndan ise sizlere magazinden spor'a, Spor'dan eğlenceye ve sosyal medya gündeminde ne varsa sizinle paylaşmaktayız. Biz Portal Genç olarak Türkiye'de ve Dünya'da tüm aktivitelerimizi sizlere en özgün halde sunmaktayız. Yazdığımız bütün kategorilerde sizlere en iyi şekilde anlamlı, özgün, dürüst ve şeffaf bir dil ile anlatmaktayız.

 

Haber, çağımızı ve geleceğimizi doğrudan etkileyen bir faktör. Bu nedenle insanlar zaman içerisinde gelişen ve değişen bilgileri takip edebilmek için bazı araçlara ve kaynaklara ihtiyaç duymaktadır.

 

PortalGenç, tamda bu kaynak ihtiyacını karşılamak adına “Geniş Haber, Eğlenceli İçerik” sloganıyla 08 Haziran 2017‘de kurulan ve kısa zaman içerisinde geniş kitlelerce takip edilmeyi başaran nadir sosyal içerik sitelerinden bir tanesidir. 

 

Portal Genç genel olarak Spor, internet, sosyal medya, politika ve eğlence kategorilerindeki yazılara yer verilmektedir. Bunlar dışında yine bu kategorilerle alakalı farklı içeriklerde girilmekte. 

 

Amacımız, siz değerli gündem içerik takipçilerine en hızlı, güvenilir ve özgün haberleri sunup, bilgi edinmek istediğiniz konularda bilgi sahibi olmanızı sağlamaktır.__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard