bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  

Topic: Çatı Penceresi

Page 1 of 1  sorted by
Member
Status: Offline
Posts: 8
Date:

Çatı Penceresi

Permalink  
 

Çatı Penceresi

Balio çatı penceresi doğal çam ağacından imal edilmektedir. Kasası ve gövdesi tamamen çam ağacı olan çatı penceresi dış eteklik kısmı ise alüminyum yalıtımı sayesinde kesinlikle su sızdırmaz özelliğine ve garantisine sahiptir. Kullanılmayan çatı katlarını yeni yaşam alanlarınıza dönüştüren çatı penceresi sizler için konforu evinizde sunuyor. Oldukça kullanışlı ve kolay kullanım özelliğine sahip olan balio çatı pencereleri rahat ve huzurlu bir yaşam ortamı için ideal bir seçimdir.

Balio tarafından imalatı yapılan ve tamamen doğa dostu olan çatı pencereleri ekonomik fiyat, kaliteli malzeme, şık ve estetik dizaynı ile sizler için özenle üretilmiştir. Danimarka'da üretilen çatı penceresi sizlerin daha iyi bir yaşam keyfi sürebilmeniz için Türkiye de Dorset yapı tarafından hizmetinize sunulmaktadır.

Kalitesi ile rakiplerine  her zaman fark atan balio çatı penceresi ekonomik fiyatı ile yüzünüzü güldürürken kolay kullanım ve pratik temizleme özelliği sayesinde üstün bir konforu sizlere sunar. Tek renk ve desen seçeneği bulunan balio çatı penceresi istendiğinde farklı renklere boyanabilmektedir. İstediğiniz renkler ile evinize tamamen uyum sağlayabilen çatı pencereleriniz ufak dokunuşlar ile evinize bakış açısını değiştirecektir. İletişim için bizlere 0 216 521 22 51 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Çatı penceresi adılı makalemiz Acekse Media Web Agency tarafından hazırlanmıştır. Seo kurumsal kimlik, web tasarım ,  sosyal medya ve danışmalık hizmetleri sunan Acekse Media Web Agency İstanbul ve tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

 Çatı Penceresi

 

Uzman kadrosu ile birlikte İstanbul'da çatı penceresi satışı ve teknik hizmeti sunan Dorset yapı, Balio çatı pencerelerini hizmetinize sunmaktadır. Çatı penceresinde kaliteli bir marka olan Balio Türkiye'de bir tek DORSET yapı farklı ile ürünlerinin sizlere sunmaktadır. Kaliteden taviz vermeden üretilen çatı pencereleri çam ağacından imal edilmektedir. Tamamen doğal yollar ile üretilen çatı pencereleri sizlerin sağlığına önem veren Balio tarafından özenle imalatı yapılmaktadır. Çocuklarınızın ve sizlerin sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Dorset Yapı aracılığı ile İstanbul da satışı yapılan çatı pencereleri tamamen kendi teknik servis ekibimiz tarafından çatınıza özenle monte edilmektedir. Montajı yapılan çatı pencereniz tamamen kullanıma hazır şekle gelmektedir. Kolay temizleme özelliği sayesinde arzu ettiğiniz her an pencerenizi temizleyebilirsiniz. On yıl garanti imkanı sunan balio herhangi bir sorunda sizlere yardımcı oluyor. Uzun yıllar verdiği garanti avantajı ile de kullanıcı dostu olan çatı pencerelerimiz sizler için en uygun şartlarda hizmet sunmaya devam ediyor. Türkiye'de satışına başlandığı günden bu güne denk müşterilerinin memnuniyetini kazanan balio çatı penceresi her geçen gün insanlar tarafından bilinirliği artıyor, üstelik birbirlerine tavsiyede bulunulan ürün seviyesine yükselmiştir. Her geçen gün daha yenilikçi teknoloji ile üretimine devam edilen çatı pencereleri, kullanılan çatı katlarını yeni yaşam alanlarınız haline getiriyor. Üstelik tek renk seçeneği olmasına rağmen boyanabilir özelliği sayesinde evinizin dekorasyonuna göre tercih edilen renge boyanabiliyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz çatı penceresi sıvı almayan alemiyim ve çam ağacından yapılan gövdesi ile sizlere en iyi çatı pencereleri konforunu yaşatıyor. Sizlerde çatı penceresi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bizlere 0 216 521 22 51 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirisiniz.__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard