bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Dini Program, Dini Videolar ve İslami Kitaplar Kaynak Sitesi

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 2349
Date:

Dini Program, Dini Videolar ve İslami Kitaplar Kaynak Sitesi

Permalink  
 

Teknoloji çağının en parlak dönemini yaşadığımız şu dönemde artık dinimizi öğrenmek çok kolay hale geldi. Burada önemli olan dinimizi doğru ve eksiksiz bir biçimde öğretecek sitelere ve platformlara ulaşabilmektir. İşte bu noktada insanlar internet üzerinden yaptıkları araştırmaların sonuçları üzerinde tereddüte düşmekte ve sitelerin asli kaynaklara bağlılığı noktasında şüpheler yaşamaktadır. Bu şüphelerin dağıtılması için en önemli kıstas sitenin ehl-i sünnet akidesine göre hizmet vermesi ve verilen bilginin kaynağının mutlaka belirtilmesi hususudur.

Alim sitemiz ile biz internet kullanıcılarının bu şüphelerini ortadan kaldıracak ve her daim bilgisayarında bulunması gerekli dini kaynak ve araçları bir araya toplamaya gayret gösterdik. Kullanıcı Kuranı Kerim, Meali, Kuran Tefsiri ve Arapça Kuran gibi bilgisayar programları ile asli kaynağımız olan Kur'an-ı Kerim'i okuyup anlayabilecektir.

Yine İslam Fıkhı, ilmihal ve fetvalar kitaplarını bilgisayarına indirerek, Büyük İslam İlmihali'ni veya İslam Fıkhı eserlerini irdeleyerek her Müslümanın öğrenmesi gereken temel bilgilere ulaşabilecek ve öğrenecektir. Hatta namaz vakitleri için üretilmiş programlar ile namazını terk veya kaçırma derdi sona ermiş olacaktır. Hadis-i Şerif ve Siyer, Akaid, tasavvuf ve diğer dini kitapları sitemiz sayesinde okuyabileceksiniz. Ayrıca Dini Videolar ile görsel açıdan da Kuranı Kerim, Dini Hikayeler, İbretlik Videolar ve dahasına ulaşabileceksiniz.

Türkiye'nin en geniş dini kitap download platformu olan Alim sitemiz, verdiği hizmetler ile büyük beğeni kazanmış ve sizleri her daim ehl-i sünnet süzgecinden geçirilmiş en doğru bilgiler eşliğinde aydınlatmayı kendine şiar edinmiştir.__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard