bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Altın Fiyatları ve Altın Piyasası - Altinfiyatlari.com

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4845
Date:

Altın Fiyatları ve Altın Piyasası - Altinfiyatlari.com

Permalink  
 

Site İsmi : www.altinfiyatlari.com
 
Site Konusu : Altın Fiyatları & Altın Piyasası - Altinfiyatlari.com
 
Site Kayıt Zamanı : Şubat - 2006
 
Tanıtım ve Açıklamalar : En güncel altın fiyatlarını takip etmek istiyorsanız Altinfiyatlari.com isimli internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
altinfiyatlari.com sitesindeki altın fiyatları dakika dakika güncellenmektedir. Siteye girdiğiniz zaman, altının en güncel fiyat  verilerini öğrenme şansına sahip olabileceksiniz.
 
Sitede altın fiyatlarını görebileceğiniz gibi, Altın Yorumları okuma imkanı da bulabilirsiniz. Altın piyasası  hakkında binlerce yorum sitede kendine yer bulmuştur. Siz de altın  piyasası ile ilgili yorum yapmak isterseniz, facebook hesabınızla  yorumunuzu siteye ekleyebileceksiniz.
 
altinfiyatlari.com adresinde Altın hesaplama adlı bir kategori mevcuttur. Bu kategori üzerinden elinizdeki altınların kaç liraya tekabül ettiğini öğrenebilmektesiniz. Örneğin  elinizde 30 gram altın var. Gram altın hesaplama kısmındaki boşluğa 30   sayısını giriyorsunuz. Ve Hesapla butonuna bastığınız zaman, 30 gram altınınızın kaç tl olduğunu anında görüyorsunuz. Bu hesaplamayı çeyrek altın için de yapabilirsiniz.
 
Sitenin bugün altın fiyatları kategorisinden günlük altın fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Site ziyaretçileri arzu ederlerse geçmiş dönemlerin altın fiyatlarına dair grafikleri de site üzerinden inceleyebilirler.__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard