bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi ile Notlarınızı Öğrenin

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 2349
Date:

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi ile Notlarınızı Öğrenin

Permalink  
 

Milli Eğitim Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu e okul karne notları veli bilgilendirme sistemiyle notlarınızı sorunsuz olarak öğrenebilirsiniz. E-Okul veli bilgilendirme sistemiyle sistemimizden güvenli giriş yapabilir notlarınızı sorunsuz ve anında öğrenebilirsiniz. Sistem için gereken sadece kimlik numaranız ve okul numaranız yeterli olacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu sistemde sadece sınav notlarınızı değil okul hakkında tüm bilgilerinize de ulaşabileceksiniz. Eskisi gibi artık sınav notlarınızı öğrenmek için okula gidip not tablolarına veya öğretmenin notları okumasına ihtiyacınız kalmadı. E-Okul veli bilgilendirme sistemi okul hakkında bütün bilmek istediklerinizi sizlere ulaştırıyoruz. Üstelik hiçbir şifreye ve özel bir bilgiye gerek kalmadan istediğiniz bilgeye ulaşabileceksiniz.

E-Okul’dan öğrendiğiniz notlarınızla, bundan sonraki ders planlarınızı aldığınız notlara gibi yapabilir, not ortalamanızı da çıkarabilirsiniz. Bu da sizlere eğitim hayatında kolaylık sağlayacaktır. e okul karne notları veli bilgilendirme sistemiz sizin için zor olan birçok şeyi kolaylaştıracaktır. Eğitim sistemine kolaylık getiren bu sistem, öğrencilerin daha bilinçli eğitim ve öğretim almalarına sebep oldu. Sisteme girişi bizden yapabilir, sistem hakkında en son haberleri de bizden alabilirsiniz.__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard