bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Tıbbi Çevirici - Tıbbi Tercüme Hizmetleri

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 2349
Date:

Tıbbi Çevirici - Tıbbi Tercüme Hizmetleri

Permalink  
 

Yapmış olduğum hizmet ve vermiş olduğumuz kaliteden bahsetmeden önce Tıbbi Çeviri yazarları hakkında biraz bahsetmek istiyorum. Tıbbi çeviri bu günlerde çok moda oldu. Herkes çevirmen oldu. Bizim ingilizce bilmeyen doktorlarımızın cebindeki üç beş kuruşa hemen hemen tüm çeviri şirketleri göz dikmiş durumdalar. Doktor olan olmayan, iyi ingilizce bilen bilmeyen herkes çeviri yapıyor ve ne denk getirirlerse dolandırma mantığı ile bilim dünyasını malesef lekeliyorlar.

Ben ingilizce eğitim veren bir tıp fakültesinden mezun oldum. Bunlari gördükçe üzülüyorum. Bakınız! Eğer makaleniz ingilizceye çevrilsin ve güzel olsun istiyorsanız tek seçenek var. Bir Amerikali doktor bulup makalenizi redakte ettirmek, yani düzenlemesini yaptirmak. Diyeceksiniz ki kim kaybetmiş ki biz bulalim Amerali doktoru. Aslinda iş Amerikali doktorla kalsa iyi. Amerikali dedikleriniz kendi yazılarını dergilerde basılmadan önce düzelttirmiyorlar mi zannediyorsunuz? Size bir şey daha söyleyeyim. Ben Amerikada asistanliğimi bitirdim ve herseyi bizzat yasadim. Tek çözüm yolunuz var. Amerikali + doktor+ makale yazmaktan anlayan(editör) birini bulmak ve makalenizi düzenletmek (redaksiyon). Bu işin Amerikada’ki piyasası saati 100 dolardan makale başına en az 500 dolar tutar.

Bu arada bir de güzel haberim var. Bu işi bütün bunlari bilen biri sizin için tasarladı ve hizmeti ayağınıza çok daha uygun fiyatlarla getirdi.

Şimdi hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere web sitemiz olan tibbicevirici.com ' dan ulaşabilirsiniz. Amerikalı Doktor'larımız tarafından profesyonel tıbbi tercüme hizmetleri almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizlere elimizden gelediği kadar iyi bir hizmet vermek bizim için çok önemlidir. Günümüzde sahte çevirmenlere paranızı kaptırmayın, profesyonel hizmetlerimizden yararlanarak bizlerle sürekli çalışacağınızdan eminiz.__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard