bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Tüm Oyunlar Bizde - oyunlarbizde.com

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4837
Date:

Tüm Oyunlar Bizde - oyunlarbizde.com

Permalink  
 

Tüm Oyunlar Bizde - oyunlarbizde.com

Piyasadaki tüm oyunlar nerede? Tabiki bizde!

Oyunlar Bizde adlı internet sitesi, "Tüm Oyunlar Bizde" sloganı altında faaliyetlerini başarıyla sürdürmeye devam ediyor. Site, içeriğinde birçok flash oyun barındıran ve her geçen gün yükselen ziyaretçi kitlesiyle başarıdan başarıya koşmaktadır. Oyunlar bizde sitesinde, her telden çok sayıda oyun bulup oynayabilirsiniz. Sitedeki bu oyunlar, her yaştan oyun meraklısının hoşuna gidecek tarzda olan oyunlardır. Siz de oyunlarbizde.com isimli internet sitesi içerisinde kendine yer bulan bu güzel flash oyunları merak etti iseniz, hemen hiç ama hiç vakit kaybetmeden siteyi açınız. Ve eğlence dünyasına adımınızı atınız. Atacağınız bu adım, sizin eğlence anlayışınızı neredeyse baştan aşağı değiştirebilecek nitelikte bir adım olacaktır. Biz lafı daha fazla uzatmayalım, site içerisindeki birkaç güzel oyunu anlatalım.

Temel Reis karakterine ben çocukken bayılırdım. Halen de bayılıyorum. Temel reis sayesinde ıspanak yemeye başlamışımdır. İnancıma göre ıspanak yediğim anda birden kaslarım çıkacak ve herkesi dövmeye başlayacağım. Bu inancım, tabiki temel reis çizgi filmini izledikten sonra geldi. Temel reis ile ilgili bir oyunun, oyunlarbizde.com sitesinde olduğunu belirtmek için bunları yazdım. Siz de eğer benim gibi Temel reis'i çok seviyorsanız, sitedeki "Temel Reis Motoru" oyununu mutlaka oynamalısınız. Bu oyun aslında bir Temel Reis oyunu değil de bu oyun bir motor oyunudur. Ve bu sebepten ötürü, site içerisindeki motor oyunları sayfasında kendine yer bulmuştur.

Temel resim motoru oyununun resmi:Şimdi sizlere Temel reis karakterinden sonra Rambo karakterini tanıtalım. Sizce hangisi daha güçlü bir karakter? Rambo mu yoksa Temel reis mi? Bana soracak olursanız ıspanak yiyen bir Temel reis, Rambo karakterini alt edebilecek bir güce sahiptir. Lakin bir süredir ıspanak yemeyen bir temel reis, Rambo tarafından alt edilir diye düşünüyorum. Sözün özü, Rambo da Temel reis de birbirinden güçlü ve birbirinden yetenekli karakterlerdir. Bu internet sitesinde zaten Rambo ve temel reis gibi çok sayıda ünlü simaları görebileceksiniz. Rambo macera oyununu oynamak için sitedeki savaş oyunları sayfasını açabilirsiniz.

__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard