bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Online Oyun Sitesi - Onlineoyunoyna.net

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4837
Date:

Online Oyun Sitesi - Onlineoyunoyna.net

Permalink  
 

Online Oyun Sitesi - Onlineoyunoyna.net

Online oyun oynama sitesi olan Onlineoyunoyna.net adresine hoşgeldiniz. Bu adreste, en iyi online oyunlar bir arada bulunmaktadır. Canınız online oyun oynamak istedi. E bu durumda yapmanız gereken tek bir şey var. O da hemen Onlineoyunoyna.net adlı internet sayfasını açmak idir. Bu internet sayfasını açmanızın hemen sonrasında, zaten birbirinden güzel online oyunları karşınızda görebiliyorsunuz. Bu kadar fazla ve bu kadar güzel online oyun, karşınıza çıktıktan sonra zaten içinizden online oyun oynamak gelmez ise bile, eminim ki o anda online oyun canavarına döneceksiniz.

Onlineoyunoyna.net adlı internet sitesinde yer alan bazı oyunları tanıtarak yazımıza devam edelim. Öncelikle Scooby Doo ile başlayacağız. Scooby doo karakteri, hepimizin beğeniyle izlediği bir çizgi film karakteridir. Scooby doo, aslında bir köpek karakterdir. Ve bu karakter, hayaletlerin peşine düşen cesur ve güçlü bir köpek karakteri olarak nitelendirilebilir. Cesaretinin yanında bir o kadar da sevimli ve komik olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Scooby doo'nun bir de arkadaşları vardır. Bu arkadaşlarıyla beraber onlara birer hayalet avcısı grubu demek pek yanlış olmaz.

Aşağıda Scooby doo karakteri ile alakalı bir oyuna dair resim çekilmiş. Bu resim, Scooby doo giydirme oyununun resmidir. Scooby doo giydirme oyununda, Scooby doo karakterine dilediğiniz giysileri giydirebileceksinizonlineoyunoyna.net sitesinden, Scooby doo giysi giydirme oyununu oynamak için hemen sitedeki scooby doo oyunları kategorisini açınız.

Şimdi sizlere komik bir oyunu anlatmak istiyorum, scooby doo oyunundan sonra. Bu komik oyunun adı: Öğretmene tebeşir atma oyunudur. Elbette biz site ziyaretçilerine bu eylemi önermiyoruz. Öğretmenlerimize tebeşir atmak hiç doğru bir davranış değildir. Bunu öncelikle belirtelim. Lakin bu sadece bir flash oyundur. Bu oyuna eğlence gözüyle bakabiliriz.Öğretmene tebeşir atma oyununda kural, öğretmeni tebeşir kullanarak vurmak olacaktır. Fakat bu tebeşir atma esnasında asla ve asla öğretmeninize yakalanmamanız gerekiyor. Eğer öğretmen, tebeşiri sizin attığınızı görür ise işte o zaman yandınız demektir. Bu komik ve bir o kadar eğlenceli olan oyuna ulaşmak adına http://www.onlineoyunoyna.net/komik-oyunlar/ogretmene-tebesir-at.html linkine giriş yapabilirsiniz.__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard