bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Full Oyun Sitesi - Fulloyun.net

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4837
Date:

Full Oyun Sitesi - Fulloyun.net

Permalink  
 

Full Oyun Sitesi - Fulloyun.net

Bol bol oyun oynayabileceğiniz bir oyun sitesi mi aramıştınız? İşte size aradığınız site. Fulloyun.net. Bu sitede adı üstünde çok sayıda full oyun yer almaktadır. Oyunları tam versiyonlarıyla oynamak için fulloyun.net sitesini tercih etmelisiniz. Full oyun isimli bu internet sitesi üzerinde, en güzel flash oyunları bir aradadır. Evet, yanlış duymadınız. Hem en güzel hem de full versiyonlarda flash oyunlar fulloyun.net sitesinde kendine yer bulmuş vaziyettedir. Şimdi full oyun adlı bu güzel sitedeki bazı oyun kategorilerini ve bazı oyunları yakından tanıyalım.

İlk olarak mario oyunları kategorisi ile başlayalım. Bu kategoride birçok full mario oyunu görebileceksiniz. Mario oyunları, gerçekten efsane olmuş oyunlardır. Hepimizin küçük yaşlardan itibaren severek oynadığı bir oyun türüdür Mario oyunu. fulloyun.net sitesinde de bu efsane olmuş olan mario oyunlarından bol bol vardır. Şimdi sizlere sitedeki bir güzel mario oyununu tavsiye edeceğim. Bu mario oyununun adı "Mario Prenses Kurtarma" oyunudur. Mario karakteri bu oyun içerisinde zorda olan Prensesi kurtarmak ile görevlidir. Siz bu oyunda Mario karakterini yönlendirmek durumundasınız. Ve prensesi, kurtararak oyunu kazanmak temel amacınız olacaktır. Prensesi, mario olarak kurtardıktan sonra prenses size aşık olabilir. Prensesi kurtarırken son derece zorlu engellere karşı yarışacaksınız. Herkese bu zorlu prenses kurtarma görevinde başarılar diliyorum.Yukarıda Mario prenses kurtarma adlı oyuna dair bir resim görebilirsiniz. Bu oyunu tabiki fulloyun.net farkıyla ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

Şimdi gelelim araba yarışı oyunlarına. Fulloyun.net sitesinde mario oyunları olduğu gibi çok sayıda araba oyunu da vardır. Araba kullanmayı seven herkesi, bu site içerisinde kendine yer bulan araba yarışı oyunlarına bayılacaktır. Sitede, her zevke göre birçok kaliteli araba oyunu bulunmaktadır. Ben eminim ki bütün oyunseverler ve araba meraklıları site üzerindeki araba oyunlarına bağımlı olacak. Ben şahsen bir araba sevdalısı olarak, her gün bol bol bu siteden araba yarışı oyunu oynuyorum. Ve bir oyun bittiği vakit, hemen bir başka araba oyununa geçmek istiyorum. Site ziyaretçilerine hızlı araba yarışı oyununu özellikle de öneririm.__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard