bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Okey oyna

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4814
Date:

Okey oyna

Permalink  
 

Okey oyna
Okey 4 kişi ile oynanan birkaç farklı tarzı ile eşli ve eşsiz olarak oynanabilen, sosyallik içeren bir oyundur. Ülkemizde çok uzun zamandır popüler olan bu oyun için ev ortamında ya da cafe de gerekli olan 4 kişiyi bulmak zor olabilir. Ancak online sayfalar bunun için önemli bir fırsat sunmaktadır.
Günümüzde pek çok kişi online olarak bilgisayarı başında okey oynama imkanına sahiptir. Dahası okey oynarken yeni insanlar tanımak ve sohbet etmek de mümkündür. Dilerseniz sohbet opsiyonunu genellikle kapatabilirsiniz. Oyuncuların mağdur olmaması adına bir de süre sınırı bulunur. Her oyunca kendine ayrılan süre zarfında oyuna hamle yapmak zorundadır.
Dilerseniz hazır açık olan bir masaya girerek dilerseniz kendinize yeni bir masa açarak oyun oynayabilirsiniz. Özel masalar açarak kendi arkadaşlarınızla da oyun oynayabilirsiniz. Pek çok açıdan popüler olan online okey oynamak sizin için harika bir zaman geçirmenize aracılık edecektir. Bu nedenle siz de pek çok kişi gibi okey oynayabilirsiniz.__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard