bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Pak-temizlik.com Temizlik Şirketleri

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4814
Date:

Pak-temizlik.com Temizlik Şirketleri

Permalink  
 

Domain adı : Pak-temizlik.com

İçerik-Başlık : Pak-temizlik.com Temizlik Şirketleri

Site Kuruluş Tarihi : Nisan 2009

Tanıtım, Açıklama : Pak Temizlik şirketleri resmi internet sitesi olan Pak-temizlik.com faaliyetlerini üç yıldır başarıyla sürdürmektedir. Bugün sizlere buradan Pak-temizlik.com adlı internet sitesini ve Pak Temizlik şirketlerini tanıtmak istiyorum.

Pak temizlik şirketleri, müşterilerine daire temizliği, ofis temizliği, cam temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizlik ve benzeri çok sayıda temizlik hizmeti sunmaktadır. Bulunduğunuzun ortamın en iyi şekilde temizlenmesini arzu ediyorsanız, Pak-temizlik.com isimli internet adresine giriş yaparak Pak Temizlik firması yetkilileriyle irtibat kurabilirsiniz.

Pak temizlik şirketleri resmi web sayfasında, firma tarafından sunulan tüm hizmetlere binaen pek detaylı veriler kendine yer bulmuştur. Siz de Pak temizlik firmasından hizmet almadan evvel, bu siteye girerek firma ile ilgili önemli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Uzman temizlik personeli kadrosuyla her türlü mekanınızın temizliğini Pak Temizlik şirketlerine güvenle yaptırabilirsiniz. Firma ile iletişim kurmak adına aşağıdaki kanalları kullanınız.

Sabit Telefon: 0212 489 11 55
GSM: 0530 158 53 03
Adres: Güneşli Mah. Boğaz içi iş Merkezi No:33 Güneşli - İstanbul
Web: Pak-temizlik.com__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard