bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Kocaeli Ucuz Uçak Bileti

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4814
Date:

Kocaeli Ucuz Uçak Bileti

Permalink  
 

Kocaeli Ucuz Uçak BiletiAvrupa ve Asya kıtaları arasına önemli kara ve demiryolu güzergahlarının kesişim yerinde bulunan Kocaeli diğer adı ile İzmit, günümüzde Marmara Bölgesi’nin en önemli endüstri ve sanayi şehirlerinden biridir. M.Ö. 3 binli yıllara uzanan tarihi ile pek çok medeniyetin yaşadığı şehir, Marmara Bölgesi’nin doğusunda yer alır.

Görülmeye değer birçok yere sahip olan Kocaeli’de müze severler Yarhisar Gemi Müzesini, Kent Müzesini, Kaiser 2’inci Wilhelm Köşkünü, İzmit Saat Kulesini, İzmit Tren İstasyonunu, Hızır Resi Denizaltı Müzesini, Gayret Gemi Müzesini, Arkeoloji ve Etnografya Müzesini, Osman Hamdi Bey Müzesini, Sanat Sokağını, Fethiye Caddesini, Mevlevi Evini, Tökeli İmre Evini gezebilirler. Ayrıca Kartepe Kayak Merkezi, Maşukiye Aygır Deresi, Bağırganlı, Eskihisar Kalesi, Tahtalı Göleti, Beşkayalar Tabiat Parkı, Kuzu Yaylası, Darıca Kalesi, Yuvacık Barajı, Ballıkayalar, Darıca Hayvanat Bahçesi, Kefken Limanı, Kandıra Bağırganlı, Kandıra Cebeci Sahili, Kefken Adası, Kefken Kovanağzı Koyu, Kerpe Sarısu, Kerpe Babadağı, Kefken Pembe Kayalar, Kerpe Miço Cennet Koyu, Kerpe Kartal Kayaları ziyaret edebileceğiniz diğer turistik yerler arasında. Muhteşem bir manzaraya sahip olan İzmit Körfezi’ni şehir merkezinden izlemeniz de mümkün. Yolculuğunuz bittiğinde evinize dönerken sevdiklerinize meşhur İzmit Pişmaniyesi’nden götürebilirsiniz.

Kocaeli’yi ziyaret etmek isterseniz havayolunu kullanabilirsiniz. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Kocaeli merkezine 15 km uzaklıkta yer almaktadır. Şehir merkezi ile havalimanı arasında ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Rahat ve kaliteli bir uçak yolculuğu için Anı Tur Ucuz Uçak Bileti ile Anı Tur’un fırsatlarından yararlanabilirsiniz!

Uçak Bileti Kampanyaları ' nı yayınladığımız kategoriye de gözatabilir, size uygun kampanyaları tespit edebilir ve bağlantıları takip ederek yada 0850 252 1 264 nolu Anıtur Uçak Bileti hattımızı arayarak ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard