bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Trabzon Ucuz Uçak Bileti

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4814
Date:

Trabzon Ucuz Uçak Bileti

Permalink  
 

Trabzon Ucuz Uçak BiletiKaradeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan Trabzon, M.Ö. 5.yüzyıla kadar dayanan bir tarihe sahiptir. Roma ve Bizans devirlerini yaşayan Trabzon; Kafkasların ve İran transit yolunun başlangıcında yer alır. Şehir tarihi ve doğa güzellikleri ile dört mevsim gezip görülebilecek turizm şehridir.


Tarihi ve kültürel yapısı nedeniyle bir çok turistik yere sahip olan Trabzon’da; Ayasofya Müzesi, Kostaki Konağı, Trabzon Kalesi, Sümela Manastırı, Uzungöl, Atatürk Köşkü, Vakıfhan, Taşhan, Alacahan, Altındere Vadisi Milli Parkı, Uzungöl Tabiat Parkı, Trabzon Tabiat Parkı, Gülbaharhatun Camisi, İskenderpaşa Camii, Çarşı Camisi, Büyük İmaret Camisi, Haghios Eugenius Kilisesi (Yeni Cuma Camii), Panaghia Chrysocephalos Kilisesi (Fatih Camii), Santa Maria Kilisesi, Ayasofya Kilisesi, Santa(Dumanlı) kilisesi görmeniz gereken yerler arasında. Yemyeşil yaylalarıyla ünlü olan Trabzon’da; Sera Gölü Çevresi, Maçka-Şolma Yaylası, Maçka-Mavura Yaylası, Maçka-Kiraz Yaylası, Lapazan Yaylası, Maçka-Çakırgöl Yaylası, Çaykara- Uzungöl Turizm Merkezi, Karadağ Turizm Merkezi, Tonya-Erikbeli Yaylası, Sazalan Yaylası, Sis Dağı Yaylası, Kadırga Yaylası, Çatma Obası Yaylası ve Düzköy Yaylası misafirlerine harika bir atmosfer sunuyor. Ayrıca Çalköy Mağarası ve Akarsu Köyü Mağarası da ziyaret edebileceğiniz seçenekler arasında. Anıtur Ucuz Uçak Biletleri ile Trabzon’a konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Zengin bir mutfağı olan Trabzon’a giderseniz hamsi, karalahana ve mısır ekmeği, hamsi kuşu, hamsi pilavı, hamsili kaygana, hamsi tava, lahana kavurması, hoşmerim, Akçaabat Köftesi, kıymalı ve peynirli Trabzon pidesi, Hamsiköy sütlacından yemeden dönmeyin.

Trabzon’a bir yolculuk planlıyorsanız hava yolunu kullanabilirsiniz. Trabzon Havalimanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta yer almaktadır. Havaalanından şehir merkezine ise kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Rahat ve konforlu bir yolculuk için Anı Tur Ucuz Uçak Bileti ile Anı Tur’un cazip fiyat fırsatlarından siz de yararlanın!

Uçak Bileti Kampanyaları ' nı yayınladığımız kategoriye de gözatabilir, size uygun kampanyaları tespit edebilir ve bağlantıları takip ederek yada 0850 252 1 264 nolu Anıtur Uçak Bileti hattımızı arayarak ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard