bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Türkiye’nin en büyük doğa sporları mağazası

Page 1 of 1  sorted by
Veteran Member
Status: Offline
Posts: 58
Date:

Türkiye’nin en büyük doğa sporları mağazası

Permalink  
 

Site Adı: AndOutdoor

Site Yaşı: 2009 - 2012 (3 Yıl)

 

Site Tanıtım Yazısı:

9 katlı, 5000 metrekare büyüklüğünde, Türkiye’nin en büyük doğa sporları mağazası “AndOutdoor” Avcılar’da açıldı.

 

30 yıllık bir geçmişe sahip olan “AndOutdoor”, dağcılık, trekking, tırmanış, bisiklet, deniz kayağı, sörf, yüzme, dalış, balıkçılık, kayak, avcılık, kampçılık ve outdoor - trekking sırt çantaları, outdoor soğuk zincir ekipmanları, güneş enerji sistemleri, outdoor sağlık gereçleri gibi doğa sporları ile ilgili malzeme çeşitliliğiyle fark yaratıyor. “AndOutdoor”, bu malzemelerin ithalatı ve toptan satışında bugüne kadar elde ettiği deneyim ve birikimi Avcılar’da açılan perakende mağazasıyla zenginleştiriyor.

 

Türkiye’nin en büyük outdoor mağazası “AndOutdoor” çim cephe kaplaması ile dikkatleri üzerine çekmeyi ve fark yaratmayı başardı!

 

1982 yılında Sirkeci’de kurulan ve doğa sporlarıyla ilgili her konuda toptan satış hizmeti veren “AndOutdoor”, Avcılar’daki binasının mimarisiyle de dikkat çekiyor. Çim kaplama ile yenilenen bina, “AndOutdoor”un vizyonunu yansıtır nitelikte… 12.000 çeşit ürünle hizmet veren “AndOutdoor”’un Avcılar E5 üzerindeki, çim cephe kaplamalı mağazası ilk bakışta göze çarpıyor, kaçırmanın imkânı yok! 

 

“AndOutdoor”un kurucusu ve Genel Müdürü Yaşar Günaydın bu yeniliklerini şöyle açıklıyor: “Öncelikle doğanın bir parçası olduğumuzu vurgulamak istedik. Çim bina fikri ortaya atıldığında hemen benimsedik, bu hem bizi doğayla özdeşleştirdi hem de ilgi odağı olduk. Doğanın bir parçası ve aynı zamanda dostuyuz. Mağazamızda kullandığımız eşyalar büyük oranda geri dönüşümlü; poşetlerimiz bile doğada çözünür, en az elektrik tüketen ve dışarıya zehirli atık vermeyen donanıma sahibiz. Ayrıca elektriğimizin bir kısmını kendimiz üretiyoruz. Çatımızda bulunan dev güneş enerjisi panelleriyle ihtiyacımız olan temiz enerjiyi üretiyor ve kullanıyoruz. Müşterilerimize 3Watt’tan 1000Watt’a kadar geniş bir yelpazede doğada, ev veya işyerlerinde kullanabilecekleri çeşitte güneş enerjisi sistemleri sunuyoruz. Gerçek doğa dostları ve sporcusu olmak için her ayrıntıyı titizlikle çalıştık. Geriye sadece uzun zamandır hasret kaldığımız müşterilerimizle buluşmak kaldı.”

 

30 yıldır toptancı olarak gros ve yapı marketlerin doğa sporlarındaki en büyük tedarikçisi olan “AndOutdoor”, tecrübesini ve stok avantajını perakendeye aktararak en düşük fiyatı yakalamayı hedefliyor.__________________
sonra
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard