bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: PratikOfis.com | Teknoloji - Eğitim ve Ekonomi Portalı

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4748
Date:

PratikOfis.com | Teknoloji - Eğitim ve Ekonomi Portalı

Permalink  
 

Site adı : PratikOfis.com

İçerik-Başlık : Teknoloji - Eğitim ve Ekonomi Portalı

Site Kuruluş Tarihi : Mayıs 2004

Tanıtım, Açıklama : PratikOfis.com adı altında faaliyetlerini sürdürmekte olan internet sitesine hoşgeldiniz. Özellikle teknoloji, bilgisayar ve internet konuları hakkında paylaşımların yer aldığı sitede ekonomi, sağlık ve eğitim makaleleleri de bulunabilir.

Teknoloji dünyasında yaşanan her türlü yeni haber ile gelişmeyi anbean takip etmek isteyenler, sitedeki "Teknoloji" kategorisine bağlanabilirler. Bu kategori üzerinde teknoloji haberlerinin yanı sıra çeşitli cep telefonlarına dair inceleme yazıları da mevcuttur.

Bilgisayarların donanımları ve en faydalı bilgisayar yazılımları hakkında birbirinden değerli yazıları okumak için ise "Bilgisayar" kategorisine girebilirsiniz. Site üzerinden ayrıca, bilgisayar ile ilgili olan "Microsoft Office programları" ve "İşletim Sistemleri" bölümlerini de takip edebileceksin.

Ziyaretçiler, arzu ederlerse Ekonomi, Eğitim ve Sağlık konularındaki önemli kaynaklara yine pratikofis.com vasıtasıyla ulaşabilirler. Sitedeki beğendiğiniz tüm yazıları, Facebook - Twitter gibi sosyal ağlarda, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Teknolojiden ve bilgisayardan uzak kalmak istemeyen herkesi bu adrese bekleriz.__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard