bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Biber Hapı ile Zayıflama

Page 1 of 1  sorted by
Veteran Member
Status: Offline
Posts: 58
Date:

Biber Hapı ile Zayıflama

Permalink  
 

Site adı: Biber Hapı / Kapsülü - Zayıflamanın en kısa ve zahmetsiz yolu

Site yaşı: 22 aylık

Site tanıtım yazısı: (BBCode)

 

Biber hapı kullanmış biri olarak bu fark bana ilgi çekici göründü. Ve şirketin bir çalışanı ya da daha önce çalışmış olan bir emeklisiyle her görüştüğümde ona Birleşik Devletler' deki bir Avrupalı olduğumu belli ediyordum. Hepsi de başka bir kıtanın Coke' unun tadının farklı olduğunu kabul ediyordu. Fakat kilo aldırdığı su götürmez bir gerçekti. Bu yolla alınan kilolara engel olmak için biber hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Biber zayıflama hapı ile kısa zamanda zayıflamak sizin elinizde.

 

Ve bu yaşanmış bir anıfıkra gibi görünüyordu. Bana HFCS' nin bünyeye girişiyle yeni usulleri ve başka dağıtım şebekelerini devreye sokarak işin yapısının kesin bir şekilde değiştirildiği söylenmektedir. Ekonomik verilere bakılırsa, ürünün tadı fazla önemli olmamıştır.

 

Yavaş yavaş anlamaya başladığım, ilk bakışta masum gibi görünen bir saptama, bir uyarı aslında önemliydi. Emeklilerden bazıları ürüne gösterilen toleransın onun bileşimine bağlı olduğunu ileri sürüyorlardı. Aralarından biri bunu olabildiğince safiyetle şöyle özetliyordu: "Şekerle mısır şurubu arasındaki farkı mı soruyorsunuz? Önce iki, ya da üç Coke' u peş peşe için. İçindeki şeker yüzünden hasta olursunuz. Şimdi iki ya da üç litreyi kusmadan mideye indirebilirsiniz. Birkaç dakika sonra yeniden başlamak için. İşte fark!" Burada belirtilen gıdalarla beslenmek size kısa zamanda kilo aldıracaktır. Ama bu kiloları acı biber hapı sipariş ederek kısa zamanda verebilirsiniz.

 

Eğer uyarı tecrübeyle edinilmiş bir bilginin ürünüyse, bu. HFCS'nin aşırı glüsitlere karşı vücudun gösterdiği direnci kırmanın yolunu bulmayı başardığını gösteriyordu. Bu sebeple meksika [B]biber hapı kullanımı[/B] sırasında bu tip gıdalardan uzak durmalısınız. Ve tamamen zehirli bir unsur olarak, tatlı ürünler karşısında kurduğumuz dengemizi bozuyordu. Korkunç bir düşünce. Bunu kanıtlamalıydım.__________________
sonra
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard