bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: İlanda Yeni Konsept 1001ilan.com

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4854
Date:

İlanda Yeni Konsept 1001ilan.com

Permalink  
 

İlanda Yeni Konsept 1001ilan.com

İnternetsiz bir yaşam düşünemez olduk. Her şeyi elimizden altında bulmaya, bir tıkla ulaşmaya çok alıştık. Adeta oturduğumuz yerden bütün gereksinimlerimizi karşılayacak duruma geldik. ilan vermek ve aramak için de interneti kullanıyoruz.

Eskiden sabahın köründe alınan gazeteler ve heyecanla eve gelmeler vardı. En erken ben başvurursam, önce ben gidersem, beni işe alırlar umudu taşırdı iş arayan insanlar. Bu araba güzelde, acaba satıldı mı diye telefona sarılırdık. Gazetelerin sarı sayfalarında kiralık ev aranır ve tabanlar şişercesine mahalle mahalle dolaşılırdı bir zamanlar. Şimdi alem de değişti adetlerde!

Bu değişikliklere ayak uyduran yeni bir ilan konsepti var yayın hayatında 1 yıldan beri.

http://1001ilan.com değişik bir ana sayfa yapısı ile bayağı da ilgi görüyor, Giriş sayılarına bakarsanız her gün 10000 ila 20000 arası ziyaretçi geziyor ilan aramak için sayfalarında.

Konuştuğumuz 1001ilan.com yetkilileri yeni ilavelerle ve değişik lotaryalarla, ilan vermeyi ve ilan aramayı daha zevkli ve cazip hale getireceklerini söylüyorlar. ücretsiz ilan verirken otomatik üyelik yapılan sitede, ilanlarınızda ürününüzü ayrıntılı bir şekilde tanıtabilir, aradığınızı bütün özellikleriyle bulabilirsiniz.

Bizde gecikmeli de olsa 1001ilan.com’a hoş geldin diyor, ilan verirken ve ararken tercih etmenizi öneriyoruz__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard