bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Estetik Lazer Sitesi

Page 1 of 1  sorted by
Veteran Member
Status: Offline
Posts: 73
Date:

Estetik Lazer Sitesi

Permalink  
 

Domain Adı http://www.lazerestetik.com.tr
Web Sitenin Kuruluş Tarihi 2005
Sitenin İçeriği estetik plastik operasyonları sağlık ve gıda hizmetleri hakkında bilgilerin yer aldığı web sitesidir.

Web Sitesine Ait Tanıtım Makelesi

Estetik

Bizim sonuçlar kendileri için konuşuyorlar.
    Bizim gelen keşfedeceksiniz fotoğraf sayfa ve Profilleri adresinden Burun estetiği bakabilirsiniz ne güzel doğal ofiste bulunan çok sayıda ameliyat sonrası hasta resimleri. sık sık gözden geçirme çalışmaları için ve hatta kendi rhinoplasties diğer cerrahlar tarafından aranan konum neden öğrenin. Bu dünyadan Profiller hasta çekmek bu doğal, rafine edilmiş sonuçlardır.

    İki Estetik prosedürü özelleştirebilirsiniz.

Sizin için yapacaklarımız ilk ziyaretiniz ile başlar. Eğer istediğiniz sonucu anlamak sorularınızı yanıtlamak ve tamamen rahat olduğundan emin olmak için bilgisayarınızı görüntüleme ile ihtiyacınız kadar da çok zaman alacağım. Ameliyat sırasında, morarma tutarak, incelikle kendi dokuları tedavi ederek aşağı zaman ve rahatsızlığı en aza indirmek ve mutlak minimum şişme. Yani, biz hiç, ambalaj kullanmak zorunda değilsiniz! Bizim revizyon hastaların sürekli bize Profilleri kendi deneyim olduğunu söyleyebilirim, önceki estetik cerrahi ile karşılaştırıldığında farklı bir dünya gibiydi.
    Biz öncüdür.

Eğer sizde estetik bir ameliyat dünüyorsanız sizleri http://www.lazerestetik.com.tr sitemizde bekliyoruz..__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard