bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Ehliyet Sınavı Hakkında Bilgi Sitesi

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4845
Date:

Ehliyet Sınavı Hakkında Bilgi Sitesi

Permalink  
 

Domain adı : ehliyetal.net

İçerik-Başlık : Ehliyet Sınavı Hakkında Bilgi Sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Şubat 2011

Tanıtım, Açıklama : ehliyetal.net adı altında bir yılı aşkın süredir faaliyetlerini büyük bir başarıyla sürdüren internet sitemize hoşgeldiniz. Site aracılığı ile en güncel ehliyet sınav sonuçlarını takip edebileceğiniz gibi ehliyet sınavı hakkında, sürücü adaylarının mutlaka bilmesi gereken detayları öğrenebilirsiniz.

Ehliyet sınavı içerisinde kaç adet soru olduğu ve bu sorulardan en az kaç adedinin doğru olarak cevaplanması gerekildiği site üzerinde yer almaktadır. Sitede ayrıca ehliyet sınavına girecek olan sürücü adaylarının, sınavda çok işine yarayacak ehliyet sınavı soruları analizleri de mevcuttur. Sınavda ne tür sorular geldiği, sınavın süresi gibi veriler takipçilere sunulmuştur. Bu verileri kullanarak, siz de ehliyet sınavından kolayca geçebilme imkanı bulabileceksiniz.

2012 yılında gerçekleşecek olan tüm ehliyet sınavı tarihleri, sınav ücretinin yatırılacağı tarih aralıkları, sınav sonucu açıklanma tarihleri gibi detaylara 2012 ehliyet sınavı tarihleri isimli alt bağlantımızdan ulaşabilirsiniz.

Sitede son olarak src sınavı, ody sınavı ve üdy sınavı gibi sınavlara dair sorular, sınav giriş tarihleri, sınav sonuç bilgileri ve başvuru hakkında yapılması gerekenler özel detaylarıyla paylaşılmıştır.

Ehliyet sınavı ile alakalı bilgi sahibi olabileceğiniz, trafik kurallarını öğrenebileceğiniz, ehliyet sınavına hazırlanabileceğiniz ve ehliyet alımı konusunda en güncel gelişmelere ulaşabileceğiniz internet sitemize tüm sürücü adaylarını bekliyoruz.

Sevgilerimizle
ehliyetal.net__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard