bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Bilgilendirme Portalı

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 609
Date:

Bilgilendirme Portalı

Permalink  
 

Site Adresi:kefe.net

Kuruluşu: 2008

İçerik:Bilgilendirme Portalı

Tanıtımı:  

 

 

Türkiye’de çok büyük bir genç nüfus potansiyelinin olduğunu herkes bilmektedir. Bu genç nüfus potansiyeli yaklaşık olarak 25-30 milyon gibi rakamlara denk gelmektedir. Sadece ilkokul ve liseye kadar olan eğitim kurumlarında 15 milyona yakın bir öğrenci potansiyeli vardır. Bu sayı pek çok ülkenin toplam nüfusundan kat kat fazladır. Bu durumda çeşitli meslekler için eleme yapılması babında çeşitli sınavlar yapılıyor. Bu sınavlardan iki tanesi de Ygs ve Lys’dir. İki sınav da birbirine bağlı olarak yapılıyor. Bir takım bölümler sadece Ygs puanıyla öğrenci alırken Lys ise Ygs puanının da yüzdesinden bir parça almaktadır. Bundan dolayı sınavlara iyi şekilde çalışmak gerekiyor ki ikisinin de yüzdesinden daha yüksek puan alınsın. Bu bağlamda YGS puan hesaplama ve LYS puan hesaplama motorlarını kullanmanız gerekiyor. Çünkü güzel bir puan tahmini ancak motorların da kullanılmasıyla meydana gelmektedir. Puan hizmeti için kefe.net adresini kullanabilirsiniz.

 

Bunların yanında sitede sadece eğitim konuları yer almıyor. Site üzerinde sağlık konuları da yer almaktadır. Misal olarak adet sancısına ne iyi gelir sorusuna cevabı bu adreste bulabilirsiniz. Ayrıca mide üşütmesi gibi sağlık problemleri hakkında da detaylı bilgiyi bu internet sitesini kullanarak bulma fırsatınız da mevcut olmaktadır. Site üzerindeki eğitim ve sağlık konularına ek olarak teknoloji kategorisinden de söz edebiliriz. Mesela vtunnel nasıl kullanılır sorusuna bu internet sitesinde güzel bir şekilde cevap alabilirsiniz. 

 

Bu internet sitemize giriş yapmanız için yapmanız gereken tek şey http://www.kefe.net internet sayfasını tıklamanızdır. Site kullanımı oldukça rahat ve basit olmaktadır. Site içerisinde yer alan site içi arama bölümünü de kullanarak rahat bir şekilde arzu etmiş olduğunuz konulara ulaşabilme fırsatını da elde etmiş olacaksınız. __________________

benten oyunu

çiftlik oyunu

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard