bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Canlı Altın Fiyatları sitesi

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4812
Date:

Canlı Altın Fiyatları sitesi

Permalink  
 

[B]Domain adı :[/B] canlialtinfiyatlari.com

[B]İçerik-Başlık :[/B] Canlı Altın Fiyatları sitesi[B]Site Kuruluş Tarihi :[/B] Eylül 2011

[B]Tanıtım, Açıklama : [/B]canlialtinfiyatlari.com, takipçilerine altın fiyatlarını dakika dakika, canlı olarak takip etme fırsatı sunmaktadır.

canlı altın fiyatları isimli web adresi üzerinde, Altının ons fiyatı, gram cinsinden fiyatı ve cumhuriyet altını fiyatı alış-satış fiyatlarıyla beraber yer almaktadır.

Altının Ons fiyati ve gram fiyatı, Gün içerisinde grafiklerle beraber siteye eklenmektedir. Böylece hangi saat dilimlerinde altında ne gibi değişikliklerin yaşandığını grafik üzerinden görebileceksiniz.

Site aracılığı ile altın fiyatları takip edilebileceği gibi, dolar - euro kurları ve euro - dolar paritesi de anbean izlenebilir.

Bankalarda yatırım hesaplarınız var ise, internet şubelerini kullanarak tek bir tık ile altın alip satabilmektesiniz. Biz de yatırım hesapları kullanan takipçilerimiz için, bankaların gram altın alış ve satış fiyatlarını internet sitesine ekledik. Böylece hangi banka, altının alış ve satışını kaç liradan veriyor, siteden görme imkanınız mevcuttur.

Altın fiyatlarının yer aldığı sayfaların altında Facebook sosyal eklentisi yer almaktadır. Facebook üyeliğiniz mevcut ise, altın fiyatları hakkında değerli yorum ve görüşlerinizi diğer takipçilerimiz ile paylaşarak, sitemize aktif olarak katılabilirsiniz.

Bol kazançlar dileriz.__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard