bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Saç Sağlığı Sitesi

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 609
Date:

Saç Sağlığı Sitesi

Permalink  
 

 

Site Adresi:sagliklisac.com

Kuruluşu: 2011

İçerik:Saç dökülmesi,saç ektirme, saç bakımı, saç nakli gibi saç sağlığına dair konularda bilgi hizmeti.

Tanıtımı:

 

Tabiat; bizim için yaratılmış olan bir varlıktır. Bu varlıkta bizler için pek çok faydalar bulunmaktadır. Bitkilerden hayvanlara kadar pek çok varlık tamamen insanlara yararlı olacak şekilde yapıda yaratılmışlardır. Bizler bu yapının saçlarımıza bakan yönünden bahsedeceğiz. Biliniyor ki şu an tüm dünya üzerinde yüz milyonlarca kadın saç bakımı için kimyasal ürün kullanmaktadır. Bu kimyasal ürünler “saçlarımızı korumak için” üretilmişlerse de maalesef çoğu vakit saçlarımıza zararlı olmaktadırlar. Kötü bir yapı içeren kimyasallar saç köklerimize dahi zarar verebilmektedir. Bizler sagliklisac.com olarak sizlere bitkisel ilaçları aktarmaya karar verdik. Bu bitkisel yöntemleri doğru şekilde kullandığınız taktirde daha güzel saçlara sahip olmak için pek çok aşamayı geçecek ve saçlarınıza daha etkili bir bakım kazandırabileceksiniz. 

 

Saç hastalıklarına karşı kullanılan bitkileri şöyle açıklayabiliriz. Saw Palmetto bitkisi buna örnektir. Bu bitki genel olarak Kuzey Amerika topraklarına yetişmektedir. saç dökülmesine karşı birebirdir. Saçları besleyen yağ özlerine sahiptir. Yine;saç bakımında boarage yağından da söz edebiliriz. Bu yağ omega 6’ya sahiptir. Erkeklerde görülen kelliğe karşı tavsiye edilmektedir. Sizler de bu yağı kullanarak saç dökülmenize engel olabilirsiniz. Isırgan otunu da bu noktada unutmamak gerekiyor. Bu ot büyük oranda saç büyümesinde etkilidir. Saç rengi ısırgan otuyla daha parlak olmakta, daha açık tonlamalar meydana gelmektedir. Bu yağ erkeklerde daha fayda sağlamaktadır. Yeşil çaylar da saç bakımında çok etkilidir. Zaten şampuan firmaları bunu da kullanmaktadırlar. Yeşil çay sebebiyle saçlar daha gür olarak çıkmaktadır. 

 

http://www.sagliklisac.com sitemizde sizlerin faydasına olarak pek çok sağlık bilgisi yer almaktadır. saç ektirmeden saç renklerine, saç modellerinden en son çıkan saç sağlığı haberlerine kadar pek çok bilgiye bizim aracılığımızla ulaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.__________________

benten oyunu

çiftlik oyunu

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard