bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Doktor Oyunları

Page 1 of 1  sorted by
Veteran Member
Status: Offline
Posts: 35
Date:

Doktor Oyunları

Permalink  
 

Site Adresi: ameliyatoyunlari.net
İçerik: Doktor ve Ameliyat Oyunları
Site Kuruluş Tarihi: Ağustos 2008
Site Hakkında Tanıtım:

ameliyatoyunlari.net özel olarak bünyesinde doktor oyunları, ameliyat oyunları ve diş oyunları barındırmaktadır. Reklamsız, sade tasarımı ve kullanılabilirliğiyle oyun severlerin hizmetine sunulmuştur.

ameliyatoyunlari.net uzman editörler tarafından yönetilmektedir.Editörlerimiz sizlerin takdirlerini ve beğenilerini kazanmak için online oyun dünyasını yakından takip etmektedirler.Yeni çıkan güncel oyunları, anında sitemize yükleyerek sizlerin beğenisine sunmaktadırlar.

Çocuklarınıza ameliyatı ve doktorları tanıtmak için pek çok kitap, film, çizgi film gibi eşyalar kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Halbuki gelişen teknoloji sayesinde çocuğunuza internet üzerinden Doktor Oyunları ile ilgili sitelerden flaş oyun açmanız o çocuğun gelişimini ve öğrenme sürecini daha kısa seviyeye çeker. Bizim sitemiz üzerinde bulunan doktor oyunları da tam bu amaca hizmet vermesi için özel olarak hazırlanmıştır.

Ayrıca bunlara ek olarak sitemiz üzerinde yer alan Diz Ameliyatı gibi çok beğenilen bu oyunu oynayabilirsiniz. Türkçe Bir Ameliyat Yapmak ister misiniz? Ameliyat Oyunları.net sizler için Türkçe Diz Ameliyatı yapma keyfini yaşatacak. Türkçe Olarak hazırlanmış diz ameliyatı senaryosu çok geniş. Oyun İçinde türkçe olarak yapmanız gerekenlar anlatmaktadır. İyi oyunlar…__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard