bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Koxp ve Çoklu Karakter

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 609
Date:

Koxp ve Çoklu Karakter

Permalink  
 

Site Adresi:koxpking.com

Kuruluşu Tarihi:2001  

İçerik:

Tanıtımı:

Gün savaş günü diye bir giriş yapmayacağım tabii ki. Zaman teknoloji zamanı ve bu zamanı boş vakitlerinizi çeşitli oyunlar oynayarak neden geçirmeyesiniz ki? Bugün ele alacağımız konu knight online. Knight online devasa boyutta ki online oyunumuz. Nedir online oyun ? Online oyun arkadaşlarınız ile ve ya başkaları ile oynuya bileceğiniz anlık bir oyun. Oyun için den yazışabilirsiniz !

Knight online demişken hemen birkaç konu ele alalım. Knight online 2 ırk savaşını konu alan oyunumuz. Karus ve ya human ırkını seçin ve savaşa başlayın ! İlk seviyelerde canavarları keserek başlayacaksınız ve ileriki seviyelerde oyun tam bir savaşa dönecek. Hemen oyundaki karakterler hakkında bilgi verelim.

Rogue : archery ve ya asasian olarak kullanabileceğiniz bu karakter. Archery okçu yani uzaktan atak yapmanızı sağlar koxperlerin bir numaralı karakteri. Asasianlar suikastçılar. Görünmez olup aniden saldırmaya ya da minör kombonuz ile ölümsüzlüğün tadını çıkartın ! rogue statlari dex + hp şeklinde olmalıdır.

Ve son olarak Mageler : Mageler oyunun bücürleri boylarına sakın bakmayın büyük işler çıkartıyorlar ! mageler yani büyücüler en hızlı kasılan karakterlerdir. Party şeklinde yenilmez olurlar. Nova yani alan skili ile alanlara hükmedin!

Diğer iki karaktere ise diğer yazımda geçeceğim. Hemen asıl konumuz olan koxp a geçelim. Okçular niye bir numara tecrübe kasarlar dedik işte kerameti koxpda. Koxp bir hiledir yani illegaldir. Banlanma riskiniz çok yüksek ama ben yinede kullanıcam arkadaş diyorsanız keyfiniz bilir!

Koxp otomatik atak ve seri atak özellikleriyle bir adım öne çıkar tabii ki piyasada birçok koxp var. Ücretli ve ücretsiz sürümlerin den birini seçip hemen oyununuzu oynamaya devam edin!

Ayrıntılı bilgi için http://www.koxpking.com__________________

benten oyunu

çiftlik oyunu

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard