bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: En Eğlenceli Oyunlar

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 609
Date:

En Eğlenceli Oyunlar

Permalink  
 

 

Site Adresi:koyunum.net

Kuruluşu Tarihi:2001* 

İçerik:

Tanıtımı:

Oyunlar hayatımıza renk katan bir nevi sosyal aktivitelerdir(abartmadığımız sürece). Eskiler bilir, küçükken sokaklarda oynadığımız saklambacın yerini şimdilerde online oyunlar ve flash oyunları aldı. Bunun nedeni ise internet yayılması ile birlikte teknolojinin sürekli geliştiği bir çağda yaşamamızdır. Tüm evlerde nerdeyse en az 1 adet bilgisayar bulunduğunu düşünürsek, bundan sonra doğacak çocuklarda saklambaç yerine bilgisayar üzerinde eğlenceli flash oyunları oynayacaktır.

 

Oyun siteleri de oyunseverlerin gözüne görebilmek için kendilerini sürekli geliştirmektedirler. Kullanıcıya yönelik çalışmalar ile birlikte, ziyaretçinin en zevk aldığı oyunları sürekli güncellemektedirler. Iphone ya da iPad’i olanlar bilir, oyunun hayatımızdaki aldığı yeri. Uygulama mağazalarında bulunan oyunların yapımcıları da oyun sektörünün ne kadar geliştiğinin farkında oldukları için oyunlarına sürekli yeni bölüm ve seviye ile birlikte daha eğlenceli hale getirmeye çalışıyorlar.

Eğlenceli oyunlar bölümünde ilk sıralarda “Sünger Bob Macera Peşinde” isimli oyunu görüyoruz. Oyun eğlenceli olduğu kadarda öğretici özellikleri taşımaktadır. Tüm oyunlar üretilirken kötü amaç ile üretilmez. Sadece kullanıcılar tarafından “kötü amaç ile kullanılırlar”. Sünger Bob, uzun yolculuklu maceraya çıkıyor. Bu yolda en büyük yardımcısı siz oluyorsunuz. Karnı acıkan oyun karakterini doyurmak için konserveye benzer kalıplar göreceksiniz. Onları eksiksiz toplayıp macerayı bitirmeniz gerekecektir. Oyun sonunda sizi sevinç ile karşılayan Sünger Bob karakterini göreceksiniz.

En eğlenceli oyunların genelde flash oyunlar olmasının en büyük sebebi bilgisayarınıza indirmeden internet sitesi üzerinden 1-2 dakika arasında oyuna başlayabilmenizdir. CD ile oynanan oyunları oyun kullanıcıları bilir, bazen saatlerce oyunun kurulmasını bekleyebiliyoruz. Birde oynadığımız oyun online oyun ise oyunu kurduktan sonra son güncellemeleri indirirken bir o kadar daha beklemek zorunda kalıyoruz. Sizlerde en eğlenceli oyunları oynayarak boş vakitlerinizi geçirmek istiyorsanız http://www.koyunum.net sitesine mutlaka girmelisiniz.

 __________________

benten oyunu

çiftlik oyunu

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard