bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Kayseri Hakkinda Bilgi Sahibi Olun

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 609
Date:

Kayseri Hakkinda Bilgi Sahibi Olun

Permalink  
 

Site Adresi:kayserigundem.net

Kuruluşu Tarihi:2001  

İçerik: Kayserinin Gündemi

Tanıtımı:

Sitemiz, sizlere geniş çalışma ekibimiz ve kaliteli editörlerimiz ile Kayseri’de yaşanan olayları hızlı ve güvenilir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Kayseri’de gelişen olayları, hareketlilikleri kısacası [URL=http://www.kayserigundem.net/][B]Kayseri[/B] [/URL]gündemini sitemizde kolaylıkla takip edebileceksiniz. Kayseri’de yaşamayıp Kayseri’de ki gelişmelerden haberdar olmak isteyenler için de bu olanağa sahip olmaları tek tık kadar yakınınızdadır.

Sitemiz de size sunmuş olduğumuz olanaklardan bir tanesi de tüm haberler ve diğer paylaşımlar hakkında kendi fikirlerinizi aktarabileceğiniz yorum kısmımızın bulunması. Haberler ve diğer paylaşımlar hakkında ki yorumlarınızı bu kısma yaparak hem fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmış oluyorsunuz hem de diğer insanlarla konu hakkında tartışma fırsatı buluyorsunuz.

Konu konu yaşanan gelişmeleri ve olayları daha kolay inceleyebilmeniz açısından konularımızı kategori haline getirdik. Kayseri’de yaşanan siyasi gelişmeleri ve politik çalışmaları siyaset ve politika kategorimizde bulabilmektesiniz. Bu kategoride Kayseri’de ki siyasi gelişmelerin yanı sıra ülkemizde yaşanan siyasi gelişmeler hakkında da bilgi sahibi olabilmektesiniz. Şehrimizde bulunan üniversitelerimiz hakkında ki bilgileri, gelişmeleri ve etkinlikleri, bunun yanında diğer eğitim alanında ki gelişmeleri de eğitim kategorimizin içerisinde bulabilmektesiniz. Kültür sanat, sağlık ve bilim-teknoloji konuları hakkında ki gelişmelere de bu kategorilerin altından ulaşabilirsiniz.

Bunların yanında [B]Kayseri gündem[/B] olarak sizlere kaliteli hizmet sunma adına, haberlerimizi video halinde de yayınlamaktayız. Haberleri ve gelişmeler hakkında okuyarak bilgi sahibi olmak yerine izleyerek de bilgi sahibi olabileceğiniz video galeri bölümümüzde internette ki popüler videolara da ulaşabilmektesiniz.

Son olarak da spora ilgi duyanlar içinde Kayserispor ve Kayseri Erciyes hakkında bilgi sahibi olabilecekleri ve yaşanan gelişmeleri anında takip edebilecekleri spor kategorimiz de bulunmaktadır. Bu kategori de futbolun yanında şehrimizde gerçekleştirilen diğer amatör sporlar hakkında da sizlere paylaşımlar sunmaktayız.

Kayseri gündeminden haberdar olabileceğiniz [B]Kayseri haber[/B] sitemiz olan http://www.kayserigundem.net/ adresinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.__________________

benten oyunu

çiftlik oyunu

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard