bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Biri Teknoloji Mi Dedi?

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 609
Date:

Biri Teknoloji Mi Dedi?

Permalink  
 

Site Adresi:clubturk.net

Kuruluşu Tarihi:2007  

İçerik: Teknoloji Merkezi

Tanıtımı:

Merhaba arkadaşlar,

Hepimizin içinde yaşadığı bu teknolojik dünya artık o kadar genişledi ki takip edilmesi çok güç bir hal aldı. Her geçen saniye yeni bir gelişmenin haberini duyuyoruz. Fakat ne yazık ki bazen de duyamıyoruz. Çünkü o kadar çok teknolojik haber oluyor ki takip etmesi inanılmaz zor oluyor. Bizim bu takip etme derdimizi hafifletmeyi amaçlayan siteleri internette görüyoruz. Lakin ne yazık ki o sitelerin de güncelliği yeterli olamayabiliyor. Ben sizlere kendi arayışlarım neticesinde bulduğum güzel bir [B]teknoloji merkezi[/B] sitesini tanıtacağım. Emin olun bu siteyi hepiniz çok seveceksiniz.

Teknolojik konularda bulunmaz bir [B]bilgi kaynağı[/B] olmayı başaran clubturk.com zamanla bulunduğu konumdan daha üst seviyelere doğru tırmanıyor. Eşsiz tasarımı, anlık güncellemeleri, geniş arşivi ve rahatsızlık vermeyen reklam yerleşimi ile ziyaretçileri kendine çekmeyi başaran harikulade bir web sitesi.

Site üzerinde her türlü ihtiyaç düşünülmüş sitenin sağ üst köşesine baktığımızda üye girişi ve kayıt olma kısmını görüyoruz. Sitede surf yapmak ve yazıları yorumlamak için kayıt olmak mecburi değildir bunu hatırlatalım. Hemen yanında ise arama kısmı var buradan aramalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Hemen onun yanında ise text size denilen kısım var yani yazı boyutu malum bir siteye bir çok insan giriyor ve haliyle herkesin görme durumu aynı değil. Bunu da düşünmeyi ihmal etmeyen clubturk.com yazıları istediğiniz kadar büyültüp küçültme imkanı sunuyor. Ortadakine basarak da yazı boyutlarını ilk haline getirebiliyorsunuz.

Sitede kategori olarak ağırlıklı olarak teknoloji üzerine yoğunlaşılmış durumda. Teknolojik gelişmeler ve [B]multimedia[/B] kategorilerinde bolca yazı bulabileceğiniz bu siteye [B]clubturk.com[/B] linkinden ulaşabilirsiniz. Sitenin aynı zamanda forum kısmı olduğunu unutmamak da fayda var üst menünün en sonundaki forumlar linkine tıklayarak foruma erişebilirsiniz.__________________

benten oyunu

çiftlik oyunu

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard