bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Friv oyunları - Friv ve Friv 2 Oyna

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4812
Date:

Friv oyunları - Friv ve Friv 2 Oyna

Permalink  
 

[B]Domain adı :[/B] oyunoteli.com

[B]İçerik-Başlık :[/B] Friv oyunları - Friv ve Friv 2 Oyna

[B]Site Kuruluş Tarihi :[/B] Şubat 2010

[B]Tanıtım, Açıklama : [/B]Friv oyunları sitesine hoşgeldiniz. Oyunoteli.com adı altında faaliyetlerini 2010 yılının Şubat ayından bu yana başarıyla sürdürmekte olan internet sitemizde en yeni ve en güzel friv oyunları yer almaktadır. Site üzerinde yer alan tüm oyunlarda, oyunlar ile ilgili olarak çok detaylı talimatları bulabileceksiniz. Oyun oynamadan evvel, oyun sayfasında yer alan bu talimatları okuyarak, oyuna çok daha hazır bir şekilde başlayabilirsiniz.

OyunOtel'inde Friv 2 oyunları da oynayabilirsiniz. Son zamanlarda, oyunseverlerin çok büyük bir ilgi duyduğu Friv oyunlarından beğendikleriniz olur ise, bu oyun linklerini sosyal ağlarda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Sitede yer alan bazı friv oyunları şu şekildedir : Bisiklet yarışçısı, Çılgın savaşçı, Kedi ve köpek, Kale kuşatma, Safari zamanı, Angry birds Rio, Yük kamyonu, Tropik Fırlatma, Engelleri aş, İlkel yolculuk, Taş devri arabası, Pony engelli yarışta, Zorlu tank sürüşü, Nükleer atık, Survivor adası, Salyangoz Bob, IQ Hedef, Cadde alişveriş, Yok böyle Truck, Hayaletli ev, Gemilere karşı savun.

Yukarıda sıralanan Friv oyunlarının yanı sıra daha birçok Friv oyununu internet sitemiz üzerinden oynayabileceksiniz. Tüm friv oyunu severlere iyi eğlenceler ve keyifli oyunlar diliyoruz.__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard