bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Türkiye'nin en iyi Divx Film İzleme Sitesi

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 609
Date:

Türkiye'nin en iyi Divx Film İzleme Sitesi

Permalink  
 

Site Adresi: sinelive.net

Kuruluş Tarihi:2009

İçerik:Sitemiz web ortamında interneti sınırsız olan kullanıcılara yönelik genel kültür ve gelişim açısından izleyebilecekleri,hayal dünyasını geliştirebilecekleri filmler sunmaktadır.

Tanıtım:

Sinelive.net ile artık divx film izlemek çok daha kolay ve eğlenceli! Sinelive.net üzerindeki filmleri hiçbir üyelik ve para ödemesine gerek kalmadan rahatlıkla izleyebileceksiniz. Sizler için tamamıyla kaliteyi esas aldık ve güncel filmlerin paylaşımını yaptık. Film dünyamızda birbirinden farklı kategorilere ait yüzlerce filmi bulabileceksiniz. Ülkemizdeki dvd fiyatlarının pahalılığına mukabil sizler için bir online sinema dünyası kurduk.

Bu sanal sinema dünyamızda sizler için pek çok filmi paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Sizler de bu yepyeni filmlerden yararlanmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitemiz üzerindeki filmlere dilerseniz yorum yapabilecek ve katkıda bulunabileceksiniz. Sizlerin de film dünyamıza misafir olmanız bizleri memnun edecektir. Hepinize iyi seyirler diliyoruz.-- Edited by Teknoweb on Tuesday 13th of September 2011 02:34:01 AM

__________________

benten oyunu

çiftlik oyunu

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard