bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: silah oyunları

Page 1 of 1  sorted by
Member
Status: Offline
Posts: 10
Date:

silah oyunları

Permalink  
 

 

Site Adresi: http://www.silahoyunlari.net/

Kuruluşu: Ağustos 2011

İçerik:  Oyun

Tanıtımı:

 

Yepyeni silah oyunları Sizleri Rahatlatıyor

İnternet üzerinden pek çok farklı oyun bulunurken, başta Türkiye olmak üzere tüm Avrupa ülkeleri silah oyunlarına ilgi göstermektedir. Bu oyunlar tamamen küçükler için tasarlansa da günlük yaşantımızdaki artan silah olaylarına karşı bir önlem olarak oyunları oynayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sanal ortamda oynayacağınız oyunlar sizleri öğretirken, geliştirmektedir. Ayrıca sitemizde macera oyunları, helikopter oyunları ve tank oyunlarını bulabilirsiniz. Bu oyunlar tamamen sizler için tasarlanmış ve sitemize konulmuş bulunmaktadır. araba oyunları arasında görüntü kalitesi yüksek hd ve 3d oyunlar bulunmaktadır. Oyuna giriş yapmadan önce kısa bilgiyi okuyup, oyun hakkında bilgi edinebilir, kendinizi oyuna hazırlayabilirsiniz.

 

giydirme oyunları, insanları streslerinden uzak tutarak daha iyi bir hayat sunmaktadır genelde küçük kız çocukları tarafından oyanıyor. Oyun akıcı olduğundan dolayı sizler zamanı unutabilir, daha da yoğunlaştırılmış olabilirsiniz. Oyuna tıkladığınız zaman sol tarafta yer alan oyun bilgilerini görebilir, google, facebook, twitter ve e-mail atarak paylaşabilir arkadaşlarınızın da bu zevki tatmasına izin verebilirsiniz. Oynayan kişilerin yorumları aşağıda bulunmakta ve sizde oynadıktan sonra veya oynamadan önce yorumunuzu yapabilir, diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

Oyunu favorilere ekle, indir ve oyunu oyna butonundan istediğiniz gibi oynayabilir, sizlerde oyunun tadına varabilirsiniz. Örnek bir oyun olarak seçtiğimiz, counter force günümüz oyunlarından counter strike 1,5 versiyonuna benzemektedir. Kontrolleri p ile oyunu durdurabilir, r ile şarjör değiştirebilir space (boşluk tuşu) ile dürbün açabilirsiniz. Vurduğunuz kişilerin sağ tarafta HITS diye sarı renkte ve yeşil bir adam üzerinde neresini vurduğunu göstermektedir. Sol aşağıda bulunan beyaz adamların tamamı bittikten sonra yani bütün adamları vurduktan sonra bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Unutmayınız ki, geçtiğiniz her bölüm daha kolaydır önünüzdeki bölümler daha da zor olmaktadır.

 

Oynadıkça farklı bölümlerken çıkarken aşağıda saat'in sağ tarafında bulunan zaman bitmeden bölümü bitirmeniz gerekmektedir. Helikopter oyunları, küçükten sizleri hazırlamakta ve büyüyünce yabancılık çekmeyeceğiniz havacılığa götürmektedir. Birçok farklı oyunu bulunurken daha çok savaş ve kurtarma alt oyunları bulunmaktadır. Kurtaracağınız kişiler ve vurduğunuz düşmanlarınız sizlere ekstra puan kazandırırken oyunu bitirmeye doğru götürmektedir. Örnek olarak seçtiğimiz oyun, kurtarıcı helikopter oyunudur. Oyun istatistikleri solda, oyun detayları aşağıda ve sarı butonlarda sizi istediklerinize götürmektedir.

Oyun yüklendikten sonra, play game'ye basarak oyuna başlayabilir, kurtarmaya başlayabilirsiniz. 5 bölümü bulunmakta ve 1nci bölümden başlanmaktadır. Dikkat etmeniz gereken tek şey taşlara çarpmadan, esirleri başladığınız noktaya getirmektir. 3 kere patladıktan sonra game over olmakta ve isterseniz play again'e tıklayarak yeniden oynayabilirsiniz. Daha farklı bir oyun arayanlar için tank oyunları oldukça idealdir. simektan oyunları,  kavgadan ibaret olup, sizlere ayrı bir zevk tattırmaktadır. Sitemiz üzerinden oynayacağınız www.askoyunlari.com.tr/">aşk oyunlarının tamamı kaliteli ve 3d ve hd kalitesinde sizlere sunulmaktadır. Diğer sitelerin reklâmlı ve sürekli oyun içinde kopmalar yüzünden sıkıldınız ise sitemiz tam size göredir.

Sitemiz 12.01.2009 tarihinden beri sizlere hizmet vermekte ve sizlere en iyi silah oyunları sunmaktadır. Bizleri seçerek mutlu etmekte ve siteye katkıda bulunarak sitenin daha da gelişmesini sağlamaktasınız. Oynayacağınız oyunların farklı kategorileri bulunurken en popüler olanları tank, helikopter, macera ve silah oyunlarıdır. 3D ve HD kalitesinde sunulan oyunlar sizleri rahatlatmakta ve geleceğe hazırlamaktadır. Reklâmsız bir oyun için sadece bizi tercih ederek kazanabilir, sizlerde artık diğer sitelerin reklâm ağlarından kurtulabilirsiniz. İnternet üzerinden güvenilir siteler arasında yer alan sitemiz sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır.

 

 __________________
fdfd
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard