bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: GoPrint Kartuş Dolum Sistemleri

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4437
Date:

GoPrint Kartuş Dolum Sistemleri

Permalink  
 

[B]Domain adı :[/B] goprint.com.tr

[B]İçerik-Başlık :[/B] GoPrint Kartuş Dolum Sistemleri

[B]Web Site Kuruluş Tarihi :[/B] Mayıs 2008

Yetkili Kişi : Nail DURMUŞ

[B]Tanıtım, Açıklama : [/B]GoPrint Kartuş Dolum Sistemleri “% 90 a varan ekonomik baskı çözümleri ile yazıcı ve kartuş sorunlarına SON !”

Kaliteli sarf ürünler ile yazıcı ve kartuş maliyetlerini hafifletmek ve çözüm üretmek artık çok kolay. Çok para harcamaktan bıkmadınız mı ? İşinizde ve  evinizde ki  baskı maliyetleri her yazıcı  ve kartuş kullanıcısı ailelerin aradığı tek  bir yol . Çözüm kaynağınız ; Goprint olarak  biz buradayız  . Kullanıcılar tarafından en çok  tercih edilen kalıcı  çözüm : “ Bitmeyen Kartuş ”. İnkjet  yazıcı kullanıcılarının ve kartuş mağdurlarının sorunlarına en kalıcı çözüm olarak sunulan kolay dolum kartuşu, Dünya’ nın önde gelen kartuş üreticilerinin geliştirdiği ve gelişen teknoloji ile birlikte yenilediği büyük bir sarf teknolojisi ürünüdür. Kolay dolan kartuşlar şeffaf yapıda ve tıpalı olarak üretilmiş ve herkes tarafından kolaylıkla ev ya da işyerinizde birkaç dakika içerisinde kartuş dolumu yapmasına olanak sağlar. Tek yapmanız gereken işlem kolay dolan kartuşun tıpasın çıkarıp kartuş mürekkebi enjekte etmektir.

Birçok kullanıcı tarafından kartuş dolum işlemi becerilmesi zor bir işlem gibi görünse de, kolay dolan kartuşlar ile bu işlem hobi haline gelmektedir. GoPrint Kartuş Dolum Sistemleri ile yazıcınızdan çıktı almak çok daha keyifli hale gelecek.

Brother, Canon, Epson ve HP marka mürekkep püskürtmeli yazıcılar için geliştirilen yazıcı mürekkebi her yazıcı ve kartuş ailesine göre farklılık göstermektedir. Bu anlamda yazıcı ve kartuş sınıflarına göre geliştirilen; istenilen renk gamutunun elde edilmesini ve zamana karşı dayanıklılığı GoPrint kartuş dolum mürekkeplerinde bulabilirsiniz. GoPrint kartuş dolum mürekkepleri her yazıcı ve kartuş ailesinin kimyasal yapısına uygun özel olarak sınıflandırılmış ve üretilmiştir. Uzun süre beklemede yazıcı kafasında kesinlikle tortulaşmayan ve zamana karşı dirençli yapısıyla kartuş kullanıcılarının güvenilir olarak önerdiği GoPrint kartuş mürekkepleri, daima kalitenin ve yeniliklerin öncüsü olmuştur. Profesyonel fotoğrafçılık sektörüyle de yakından ilgilenen GoPrint ailesi, bu alanda da yine sıkıntılara çözüm üretmeye devam etmektedir. Özellikle ışığa ve zamana karşı dirençli özel olarak geliştirilen UV (UltraViole) serisi kartuş mürekkepleri GoPrint mağazalarında satışa sunulmuştur. Işığa ve zamana karşı direnç söz konusu olduğunda fotoğraf kağıdının kalitesi son derece önem taşımaktadır. GoPrint fotoğraf kağıdı bünyesine yeni katılan premier serisi fotoğraf kağıtları ile fotoğrafçılık sektörü yeni bir boyut kazanmıştır. Fotoğrafçılık sektörüne kaliteli ve ekonomik bir çözüm getiren GoPrint, bu alanda birçok fotoğraf stüdyosunu yeniliklerle tanıştırmayı hedeflemektedir.__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard