bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: En Yeni Oyunlar - Oyun Oteli Adresinde

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4437
Date:

En Yeni Oyunlar - Oyun Oteli Adresinde

Permalink  
 

[B]Domain adı :[/B] oyunoteli.com

[B]Site Sloganı :[/B] En Yeni Oyunlar - Oyun Oteli Adresinde

[B]Site Kuruluş Tarihi :[/B] Şubat 2010

[B]Tanıtım, Açıklama : [/B]Oyun Oteline hoşgeldiniz. Site içeriğinde çok çeşitli Ameliyat Oyunları, Araba Oyunları, Barbie Oyunları, Basketbol Oyunları, Beceri Oyunları, Ben 10 Oyunları, Çizgi Film Oyunları, Çocuk Oyunları, Dövüş Oyunları, Erkek Oyunları, Futbol Oyunları, Puanlı Giysi Giydirme Oyunları, İşletme Oyunları, Kız Oyunları, Komik Oyunlar, Macera Oyunları, Makyaj Oyunları, Mario Oyunları, Nişan Oyunları Otel Oyunları Puanlı Giysi Giydirme Oyunları Savaş Oyunları Simektan Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Yarış Oyunları Yemek Oyunları Zeka Oyunları Scooby Doo Oyunları Mahjong Oyunları ve Smackdown Oyunları yer almaktadır.

Site üzerinde yer alan bazı populer oyunlardan da kısaca söz etmek istiyorum. Çizgi Film oyunları kategorisinde Scooby doo minibüs oyunu, Spiderman 3 oyunu, Buz devri sincap fırlatma oyunu, Billy ve mandy oyunu, Kayu yıldız dünyası oyunu gibi oyunlar bulunabilir. Simektan oyunları adlı kategoride ise John Cena giydirme oyunu, Jeffy Hardy oyunu, Süper Simektan oyunu, 3d Simektan oyunu, Komedi Simektan oyunui, parmak simektan oyunu ve Simektan 2010 oyunları yer almaktadır. Populer bir bölüm olan Giydirme oyunları adlı bölümde Melek kızın modası, Hiphop modam, Justin Bieber kaykay, Emo yeni moda, Nuray ve modası ile okul kızları giydir adlı oyunları oynama şansı bulabilirsiniz. Sitede ayrıca Friv oyunları adı altında bir bölüm de bulunmaktadır. Friv oyunları bölümünde Askeri araç oyunu, Çılgın atlayış oyunu, Hayeletli ev oyunu, Süper karınca oyunu, Aç kedi oyunu ve Minik kedinin sütü gibi oyunları görebilirsiniz.

Sitede bulunan tüm oyunlar ile ilgili talimat ve açıklamalar, ziyaretçilere sunulmaktadır. Böylece oynamak istediğiniz oyuna ait önceden bilgi sahibi olma şansınız mevcuttur. En çok ilgi gösterilen ve en çok beğenilen oyunlar, En İyi Oyunlar adı altında bir bölümde toplanmıştır. Bu bölümde, site içeriğindeki en hit oyunları görebilirsiniz.

Site ziyaretçileri, oynadıkları oyunların ardından oyuna dilerlerse puan verebilirler. Verilen puanlar doğrultusunda En çok puan alan oyunlar, Sitede bulunan " En Puanlılar " bölümünde toplanmaktadır. Böylece sevdiğiniz oyunlara puan vererek oyunların bu bölümde olmasını sağlayabilirsiniz. OyunOteli adlı web sitemiz aynı zamanda Facebook.com üzerinden de takip edilebilir. Sitenin tanıtımı ile ilgili olarak son bahsetmek istediğim unsur, internet üzerinden arayıp da bulamadığınız oyunları, sitede yer alan arama çubuğuna yazarak tek bir tık ile bulma imkanınıza sahipsiniz. Böylece internette dakikalarca oyun aramak yerine tek bir tuş ile sitemiz üzerinden aradığınız oyunu bulabileceksiniz.

Tüm oyun meraklılarını OyunOteli.Com adresine Bekliyoruz. İyi eğlenceler ve keyifli oyunlar dileriz.__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard