bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Cizgi Film sitesi

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4793
Date:

Cizgi Film sitesi

Permalink  
 

[B]Domain adı :[/B] cizgifilmdunyasi.com Çizgi Film Dünyası

[B]İçerik :[/B] Çizgi Film sitesi

[B]Site Kuruluş Tarihi :[/B] Nisan 2011

[B]Tanıtım, Açıklama : [/B]Geçmişten bugüne Dünyadaki En popüler çizgi filmler değerli izleyicilerine ücretsiz bir şekilde izletmeyi amaçlayan bir çizgi film sitesidir.

Sitemizde, Türkiye ve Dünyada en çok beğenilen, izlenen çizgi filmleri çok rahat ve kolaylıkla bulup izleyebilirsiziniz. Çünkü çizgi filmlerimizi ve kategorilerimizi en kolay ulaşabileceğiniz ve izleyeceğiniz şekilde tasarlayıp sitemize özenle yerleştirdik. Ayrıca sizler için çizgi filmlerin hemen altlarına, çizgi filmler hakkında açıklama, bilgi ve çizgi filmlerin özetini ekledik.

Çizgi film dünyası’da sadece çizgi film de yok!!! Çocukların ve gençlerin ilgisini çekebilecek ve ilgilendirecek çeşitli bilgilendirici, eğlendirici ve aynı zamanda eğitici video ve haberler de ekledik.

Sizlere kalan tek şey; arkanıza yaslanıp, sitemizdeki birbirinden Güzel Çizgi Filmleri zevkle izlemek.Çizgi Film Dünyası'nda en yeni çizgi filmleri izleyin, çizgi film dünyası siz çizgi film severler için ayrılmış farklı bir dünyadır. Çizgi Film izle'menin tam zamanı.__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard