bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Super Can Flash Oyunlar Sitesi

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 4793
Date:

Super Can Flash Oyunlar Sitesi

Permalink  
 

[B]Domain adı :[/B] supercanoyun.co

[B]İçerik :[/B] Süper Can Flash Oyunlar Sitesi

[B]Site Kuruluş Tarihi :[/B] Haziran 2011

[B]Tanıtım, Açıklama : [/B]"Süpercan” ne kadar süpermiş!

Gün geçmiyor ki internette yeni bir oyun haberine rastlayamayalım.Ve en  çok da ilgili gören konu oyun.
Özellikle online oyunlar daha açıldığı  hafta öylesine ilgi görüyor ki.

İşte bunlardan biri de TTNET ile SOBEE işbirliği sonucu ortaya çıkan  “Süper Can” oyunu.Süper Can Oyunu:
” Kahramanımız SüperCan ve takım  arkadaşları (Hulk, Iron Man, Spider Man) geleceği tehlikede olan gezegenimizi kötü robotlara karşı korumaya çalışmaktadır. Kötü  robotların amacı da bütün ağaçları kesmek ve doğayı kirletmektir. Fakat  durum elbette ki vahim değil. Sizin becerilerinizle SüperCan ve takım  arkadaşları dünyamızı kurtaracaktır. Süper can oyunu, uzaydan gelen, ağaçları keserek ve çevreye tehlikeli atıklar yayarak dünyayı felakete  sürüklemeye hazırlanan bir robot ordusuna karşı koyan Süper can  maceralarını konu alıyor. Süpercan’ın kritik anlarında yardıma Örümcek  Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi Marvel süper kahramanları  yetişiyor.” 353 MB’lık oyunu.supercanoyun.com dan indirilebiliyor.

Süpercan oyunu,kısa bir süre içinde alexa’nin verilerine göre, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 100 site içerisinde yer almaya aday gibi. Facebook Grup beğenenler sayısı şimdiden 150.000 yaklaşmış durumda.

Öte yandan “Süpercan“ isminden hit sağlamak isteyen,site sahipleri, web girişimcileri hemen konuya el attılar bile.Sitenin uzantısından tek harf eksik olan www.supercanoyun.co bunlardan en dikkat çekeni.Bu site “Süper Can Oyunları” ismi ile bir çok kategoride yüzlerce flash oyun barındırıyor içinde Araba Oyunları, zeka oyunları, Beceri oyunları ,Boyama Oyunları, Motor oyunları ve bunun gibi..

Önümüzdeki günlerde google istatistiklerine göre ülkemizde en çok aranan ilk 10 kelimeden biri olmaya aday gibi ”Süper Can”.Bunu Süper yazıldığında başta süpercan olmak üzere,süper can oyun, süper can oyna ve bunun gibi türevlerinden anlamak hiç de zor değil.

Bakalım nereye kadar Süpercan …__________________

imza: Oyun - Forum

Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard