bookmark

Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
 

Topic: Havuz Kimyasalları

Page 1 of 1  sorted by
Guru
Status: Offline
Posts: 2139
Date:

Havuz Kimyasalları

Permalink  
 

Havuz Kimyasalları
Havuz kimyasalları genel olarak klor, pH düşürücüler, yosun önleyiciler, ayırıcılar, cilalar, ayak dezenfektanları, yüzey temizleyiciler, iyon tutucular ve kış bakım kimyasalları olarak genelleştirilebilir. Havuz kimyasalları fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Havuzlarımızın temiz, bakımlı ve sağlıklı olması bizim için çok önemlidir. Havuz temizliği ve dezenfeksiyonu hem sağlık hem de görünüm açısından dikkat edilmesi gereken hususlardır. Havuz suyunu şartlandırmamız yani istenilen kıvama getirmemiz gerekiyor. Bunun en büyük sebebi havuz kimyasallarıdır. Birçok farklı havuz kimyasalı vardır ve kullanımları farklıdır.
Şimdi sizlerle havuz kimyasallarının kullanım amacı, havuz kimyasallarının kullanım miktarları gibi temel bilgileri paylaşacağız. Ancak havuzun türü, konumu, kullanıcı sayısı ve hava sıcaklığı gibi değişkenlerin havuz kimyasallarının kullanım oranını değiştireceği unutulmamalıdır. Dikkate alınması gereken en önemli nokta, ilgili havuz parametrelerinin kabul edilebilir ve gerekli sınırlar içinde kalmasını sağlamaktır. Havuz kimyasalları seti hakkında detaylı bilgi için e-havuzmarket olarak dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.__________________
Page 1 of 1  sorted by
Quick Reply

Please log in to post quick replies.Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard